Туризм – це круто!

05 січня 2022 року в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбулася інтелектуально-пізнавальна гра «Туризм – це круто». У заході взяли участь 10 команд –представників гуртків закладу, а також команди батьків, педагогів та гостей. Учасники гри мали можливість перевірити вже набуті та отримати  нові знання, продемонструвати їх на практиці; згадали туристські вузли і спорядження, топографічні знаки, основи орієнтування та збалансованого харчування у поході, види багаття та правила встановлення намету. У перервах між конкурсами демонструвалися відеофільми про літні подорожі. Перегляд викликав у дітей безліч позитивних емоцій і чудових спогадів.

Оцінювали правильність відповідей журі у складі ветерана АТО Ігоря Вєтрова, вчителя Рубіжанської гімназії № 1 Олени Кузьміної, керівників гуртка Центру Олексія Лютого та Ігоря Тарасенка.

В результаті перемогли найсильніші. Кожна команда отримала солодощі, а наймолодшим учасникам Ігор Вєтров вручив чудові подарунки.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10