Новорічний експрес

23 грудня 2021 року в актовій залі Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді відбулася інтелектуально-розважальна гра «Новорічний експрес». Організатори – управління освіти Рубіжанської міської ради спільно з відділом культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

Учасники гри – 8 команд закладів освіти Рубіжанської територіальної громади, а також команда дорослих під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту Костянтина Яременка. Відповідаючи на питання, гравці демонстрували знання з історії новорічних та різдвяних традицій та звичаїв, колядок та щедрівок. У конкурсі «Попади у ноту» школярі вправно співали запропоновані пісні. А у конкурсі «Намалюй пісню» усі проявили творчий талант, адже суперники з легкістю могли вгадати фрази пісень, які були намальовані.

Правильність відповідей оцінювало журі у складі вчителя Рубіжанської спеціалізованої школи № 10 Людмили Колесник та вчителя Кудряшівської гімназії, керівника гуртка Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Сергія Малюка.

Всі учасники були нагороджені подарунками відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради.

01 02 03 04 05 06 7_нагородження