Дошкільники святкують День знань

Вересень – початок навчального року не тільки у школах, але й у закладах дошкільної освіти. Він ясним сонячним промінчиком постукав у вікна всіх вихованців, запрошуючи їх до дитячих садочків. У всіх закладах новий навчальний рік розпочався святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, танком золотистого падолисту і веселими дитячими посмішками.

«Наш садочок вас вітає, двері в казку відкриває, щоб у ньому ви зростали і школяриками стали. Квіти вам всміхаються і вітають всіх, хай дзвенить і ллється ваш дитячий сміх», – такими  теплими словами зустрів малят КЗДО №1 «Берізка». Педагогами закладу була підготовлена цікава програма, в якій були і розвага-квест, і спортивні змагання, і пізнавальна вікторина, і дискотека  з казковими героями.

1

На святково прибраному майданчику КЗДО №5   зібралися дошкільнята з вихователями, помічниками вихователів, та казковими героями, щоб урочисто відсвяткувати День Знань. Особливо радісно діти зустрічали казкових героїв, які принесли  чарівні кульки  з завданнями. Малята разом з музичними керівниками та вихователями залюбки  співали улюблених пісень про осінь, про садок, про Україну; грали в цікаві ігри і забави, розгадували математичні загадки, складали різнокольорові кубики – все це надало святу особливого веселкового настрою, теплих барв осені. На майданчику панував веселий настрій.

2 3 4

В КЗДО №6 «Яблучко» в День знань для старших дошкільників було проведено розвагу «День народження країни, дружно ми святкуєм нині». Діти здійснили подорож  містами Батьківщини, згадали хто такі українці, які риси характеру їм притаманні.  Переглянули відеоролик «Україна – моя Батьківщина», заспівали українських пісень, пограли в народні ігри, створили «музику літа».

фото 6 фото 7 фото 8

 

Педагогічний колектив КЗДО № 3 «Барвінок» влаштував для вихованців чудове свято на свіжому повітрі «День знань без навчань». Дійство було організовано у форматі квесту. Всі групи (окремо одна від одної) здійснили подорож у казковому «потязі». На кожній з п’яти станцій дошкільнят зустрічали Дивоквітка, Нехочуха, Домісолька, Спортик, Лікар. Малюки із задоволенням виконували веселі та пізнавальні завдання героїв, отримали від них поради щодо того, як добре навчатися, бути розумними та вихованими.

 

фото 10 фото 11

 

Для вихованців КЗДО (ясла-садок) №4 «Русалонька»  відбулися розваги – подорожі до країни Знань, під час яких  згадали про літнє дозвілля, грали в цікаві ігри, зустрілися з казковими друзями. Також були проведені перші заняття за темами: «Українці ми маленькі, Україна – наша ненька»,  «Сьогодні з вами дошкільнята, захисників України будемо шанувати».

фото 12 фото 14

 

На святково прибраному майданчику у КЗДО №9  зібралися  дошкільнята зі своїми вихователями та героями, щоб урочисто відсвяткувати День  Знань. Особливо радісно діти зустрічали Барвінка та Ромашку з чарівними завданнями та веселими іграми. Сподобався дітям і Котигорошко, який привітав дітлахів з початком нового року та подарував книжки.

16 17 18