1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ – В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ

Заклади освіти територіальної громади разом зі всією країною сьогодні урочисто відзначили  День знань – початок нового навчального року – нового етапу на шляху до пізнання світу та набуття життєво важливих компетентностей, що є запорукою успіху для кожної людини.

Нехай цей навчальний рік принесе вдачу всім учасникам освітнього процесу – педагогам, учням, батькам. Зі святом!

Рубіжанська гімназія № 1

Фото 1 Фото 2 Фото 3

Святкові заходи  розпочалися  урочистою лінійкою.

На святі були присутні гості: Костянтин Ярьоменко, начальник відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради, Денис Солодкий, депутат Рубіжанської міської ради, Ірина  Балабанова, в.о. директора ЦПРПП.

Валентина Пупиніна, директор закладу, відкрила  лінійку. Денис Солодкий привітав учнів з початком навчального року та подарував  першачкам набори канцелярського приладдя, пригостив всіх учнів та вихованців дитячого садка морозивом. У всіх класах було проведено перший урок, присвячений 30-ти річчю Незалежності України.

У групах дитячого садка – структурного підрозділу гімназії –  також відбулося свято. Малеча поринула у  пригоди з казковими героями. Діти стали учасниками у шоу з мильними бульбашками.

Рубіжанська спеціалізована школа I־III ступенів № 2

 фото 4 фото 6 фото 7 фото 8 фото5

На святі Першого дзвоника першокласники  декламували вірші, співали, брали участь у флешмобі  «Моя Україна». Віршами, піснями та танцями   вітали наймолодших школярів  учні 11-го , 9-А  та 8-Б  класів.  Першачків привітав     директор  Олександр Ошнек.

У виконанні майбутніх випускників традиційно лунав Гімн школи №2, а найкращі учні внесли символічний «Факел Знань» на святкову лінійку.

 

 

 

Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3

фото 11 фото9 фото10 фото12

Традиційно по-родинному відбулося свято Першого дзвоника.
У цей день шкільне подвір’я знову наповнилося веселими мелодіями, яскравими барвами осінніх квітів, дитячим щебетанням, посмішками юнаків та дівчат.
День знань був яскравим, емоційно насиченим та дуже зворушливим, адже випускники вже зрозуміли,що таке свято у школі для них є останнім,а першокласники відкрили для себе нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок.
 

Рубіжанська гімназія №4

 фото13 фото14

 

Гімназія гостинно відкрила двері для 200 своїх учнів. Усю увагу під час святкування Дня знань було прикуто до найменших учасників свята – першокласників. Урочисто пройшла посвята у першокласники, під час якої малюки отримали «Посвідчення першокласника» – свій перший документ у закладі. Перший урок у кожному класі був присвячений 30-річчю Незалежності України: «Щоб у серці жила Україна», «Україна починається з тебе», « Цікава Україна», «Ми одна родина» тощо


Рубіжанська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7

 фото15 фото16 фото17 фото18 фото19

Шкільна родина прийняла першого вересня 95 першокласників. На шкільній лінійці одинадцятикласники підняли настрій запальними танцями.

Відбулося нагородження рою «Вільні люди» та його керівників  за зайняте І місце в міському етапі та ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).  Учням 6-А класу, які влітку взяли участь у проєкті  «GOxChange у школі». Вручили сертифікати.

В  цьому році у закладі заходи проводилися   у новому форматі, але тема спільна – «30 років незалежності України», учні долучились до флешмобу привітань з гештегом #30ua та вивчаючи досягнення України.

 

Рубіжанська загальноосвітня школа № 9

 фото 22 фото20 фото21

На урочисту шкільну лінійку завітали почесні гості: головний спеціаліст управління освіти Бурлуцька Світлана Іванівна та депутат Рубіжанської міської ради Фролова Наталія Олексіївна, які побажали всім присутнім вдалого навчального року, натхнення та творчої наснаги.

Усім, хто в цей День прийшов до школи, бажаємо досягти своєї мети у житті, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам – ніколи не зупиняйтеся на «дорозі знань», вона цікава і по-справжньому нескінченна!

 

Спеціалізована школа № 10

 фото 24 фото23

Радісно та жваво пролунав перший дзвоник. Заклопотані первачки прочитали свої побажання одинадцятикласникам, а випускникаи – свої побажання малюкам. Музика, співи та флешмоб зробили свято незабутнім для всіх присутніх. Заблищали очі малюків і від подарунків випускників. Сподіваємось, що наснага не залишить наших новеньких членів великої родини СШ 10 протягом усіх років навчання.

 

Рубіжанський ліцей

36 37 38 39

День Знань розпочався святковою лінійкою, на якій були присутні учні 9-11 класів. Ведучі привітали всіх з початком нового навчального року, директор та гості побажали дітям вдалого навчання та уроків без карантину. Дивовижним сюрпризом став флешмоб у виконанні одинадцятикласників, а Казковий учений подарував усім сертифікат на вакцину від коронавірусу. Для учнів всіх інших класів класні керівники провели перші уроки: «Україна починається з кожного», «30 років Незалежності» тощо. Маємо надію, що цей навчальний рік, не дивлячись на всі труднощі, буде успішним для учнів та вчителів Рубіжанського ліцею.

 

 

У Кудряшівській гімназії

25 26 27 28 29 30

відбувся ювілейний 50-тий Перший дзвоник

 Голубівська гімназія

 32

Сонячного осіннього ранку завітав до Голубівської гімназії День знань. Перший дзвоник пролунав для 5 маленьких громадян нашої спільноти та ще для 30 учнів. Затамувавши подих, усі присутні слухали вітання директора гімназії Василини Шутько, слова маленьких гімназистів. Всі діти отримали від приватного підприємства «КАУТ» подарунки для занять фізичною культурою.

Вперед до знань, до мрій, до успіху!

 

Варварівський ліцей

33 34 35

Сонячним вересневим ранком на тлі блакитного неба урочисто звучить Перший дзвоник у Варварівському ліцеї, скликаючи своїх вихованців до рідного дому. Коридори наповнюються дитячим сміхом. Наша шкільна родина поповнилась 10-ма учнями першого класу. Тож нехай буде щасливим, творчим, сповненим здобутками у навчанні, прийдешній навчальний рік.

 

 

Булгаківська гімназія

 1630475574593 1630487321749 1630584225465

У Булгаківській гімназії відбулося свято Першого дзвоника, на якому були присутні всі учні та  педагогічний колектив школи