Психолого-педагогічна підтримка у підготовці до нового навчального року!

Два останні навчальних роки були винятково складними. Карантини та дистанційне навчання – нові виклики, з якими доволі важко було впоратись усім, а родинам з дітьми молодшого шкільного віку – особливо.

За час літніх канікул, які в українських школярів одні з найдовших у світі, діти теж багато чого забувають. Щоб максимально знизити рівень стресу від початку навчального року, допомогти дітям підготуватися до нього, згадати навчальний матеріал і виправити прогалини у власних знаннях ГО «Освітній проект «Відмінна школа» розпочинає надання психолого-педагогічної підтримки родин з дітьми молодшого шкільного віку.

Шановні батьки учнів початкових класів!

У вас є чудова можливість допомогти своїм дітям добре підготуватися до нового навчального року. Ви можете отримати професійну допомогу від педагога і психолога з будь-якої проблеми у навчанні.

Вашій дитині допоможуть виявити прогалини у знаннях, покращити рівень знань і навичок з основних предметів початкової школи, вирішити особистісні, комунікаційні проблеми.

За необхідності можна отримати психологічний чи педагогічний супровід.

Послуги надаються безкоштовно.

Зареєструватися на консультацію можна заповнивши форму: https://forms.gle/BQCMZYgKvL7bN84Y9

Якщо ви педагог чи психолог і хочете взяти участь у проєкті, подавайте, будь ласка, резюме на конкурс до 9 серпня 2021 року.

Детальніше за цим посиланням: https://www.prostir.ua/?jobs=konsultant-pedahoh-u-m-rubizhne (вакансія педагога), https://www.prostir.ua/?jobs=konsultant-psyholoh-u-m-rubizhne (вакансія психолога).

Проєкт реалізує ГО «Освітній проект «Відмінна школа» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.