Сьома річниця звільнення Рубіжного від незаконних збройних формувань

IMG_6369 IMG_6410 IMG_6486 IMG_63611 IMG_63612 WP_20210715_14_44_35_Pro WP_20210721_17_45_31_Pro

 

21 липня 2014 року є в історії міста Рубіжного особливим днем. День, який дав надію на мирне життя, день, коли над усіма державними установами та закладами міста замайорів синьо-жовтий прапор України.

Цього року наше місто відзначило сьому річницю звільнення міста від незаконних збройних формувань. Педагоги та вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді заздалегідь готувалися до знаменної дати. Діти виготовили понад 300 паперових голубків – символів миру, а також жовті та блакитні сердечка. Напередодні свята за ініціативи методиста закладу Олени Хмельницької у міському палаці культури організували яскраву фотозону, де кожен бажаючий міг зробити чудове фото. Слід зазначити, що колектив Центру туризму і краєзнавства вже багато років є активним співорганізатором свята, докладаючи чимало зусиль, щоб урочистості проходили на високому рівні і не залишали людей байдужими.

21 липня 2021 року у великій залі міського Палацу культури на урочистий захід зібралися військові, патріоти міста, волонтери, громадські активісти, представники влади. Перед початком заходу гуртківці Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій, вдягнені у яскраві українські костюми, дарували усім учасникам урочистого заходу паперових голубів. Г

Гості писали побажання рідному місту, які були прикріплені до інсталяції «З Україною в серці». Ця карта стала вже музейним експонатом, адже щороку, починаючи з 2015 року, мешканці міста бажають Рубіжному добра, злагоди та єдності.

Зі словами привітання до присутніх звернулися заступник міського голови Олег Ткаченко та заступник голови громадської організації «Спілка ветеранів АТО м. Рубіжне» Андрій Трощий. Вони вручили грамоти виконавчого комітету Рубіжанської міської ради учасникам бойових дій АТО/ООС.

Учасників заходу привітала головний спеціаліст відділу у Луганській області Міністерства у справах ветеранів України Ядвига Голенач. Вона вручила подяки Міністерства у справах ветеранів військовим, які визволяли місто Рубіжне у липні 2014 року та подарувала тематичну літературу для бібліотеки ГО «Спілка ветеранів міста Рубіжне».

Прозвучало відеопривітання від голови та учасників АТО/ООС міста Дрогобич.

Хвилиною мовчання вдячні рубіжани вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи незалежність нашої країни.

Гучними оплесками присутні зустрічали яскраві виступи творчих колективів міського палацу культури та театру-студії «Мюзікл». Не можна було без сліз дивитися відео, якими супроводжувалися виступи артистів.

За традицією, захід закінчився колективним фото.IMG_6575