Підсумки робочої поїздки Луганщиною заступника міністра освіти і науки

11.06.2021

Заступник міністра освіти і науки Віра Рогова разом з заступником голови облдержадміністрації Катериною Безгинською та директором Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Юрієм Стецюком провели нараду з керівниками відділів та управлінь освіти  Луганщини. Начальник управління освіти Рубіжанської міської ради Олена Обаполенко взяла участь у нараді.

Заступник міністра подякувала присутнім освітянам за те, що незважаючи на важку економічну та безпекову ситуацію в регіоні, вони залишаються працювати над вихованням дітей і впроваджують загальнонаціональні тенденції освіти.

За її словами, в умовах реформування системи освіти в Україні, державні субвенції мають допомагати громадам. І тоді самі громади стануть відповідальними за матеріальне забезпечення, оплату праці педагогів, а також найголовніше – загальну якість освітніх послуг для учнів.

Крім того,  Віра Рогова відвідала Рубіжанську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів № 1, де зустрілася з педагогами та батьківською громадськістю, та КНВК “Школа-дитячий садок”.