Солов’їна, барвінкова, українська наша мова

21 лютого  щорічно відзначається Міжнародний День рідної мови. Це відносно молоде свято – до календарів усього світу воно ввійшло  тільки у 1999 році. В Україні воно також лише почало писати свою милозвучну історію.

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили і залишили наші прадіди. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається народ.

22 лютого у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відбувся інтерактивно-пізнавальний захід «Солов’їна, барвінкова, українська наша мова», під час якого діти  спілкувалися  українською мовою, згадали прислів’я  та приказки нашого народу та  грали в інтелектуальні ігри.

Окрасою свята стали запальні номери від вокальних та хореографічних  колективів КПР: зразкового вокального ансамблю «Камертон» (кер. В.Колесников), вокально-хореографічного колективу «ViTамін» (кер. І.Бахмет та О.Ханенко), вокального гуртка «Камертончик» (кер. О.Буров) та хореографічного колективу «Лайф-балет» (кер. Т. Непотачова).

Рідна мова – це мова батька, мова мами, це – мова народу, рідна мова –

це мова серця. Живе наша мова – і наш голос звучить у вселенському хорі народів. Отже, живе наш дух, живе наша пісня, наша історія, наша єдність.

1 2 3 4 5 6