КПР починає з перемог!

unnamed

 

Новий рік завжди пов’язують зі сподіваннями та мріями і кажуть, як новий рік розпочнеш, так його і проведеш. Тож у Комплексі позашкільної роботи  з дітьми та юнацтвом його розпочали з перемог!

Немає перешкод для творчості, коли є нестерпне бажання поділитись з усім світом своїми знаннями та навичками. Саме цю істину знов і знов підтверджують безмежно талановиті  хлопчики та дівчатка декоративно – ужиткового напряму КПР. Першу половину навчального року вони старанно виготовляли  свої роботи і  відправляли їх на конкурси, а вже наприкінці 2020 року та спочатку 2021 отримали довгоочікувані  нагороди.

Маленькі та великі художники ІЗО студії «Arcobaleno» (кер. Янченко Галина Вікторівна) не перший рік вдосконалюють свою майстерність, і саме це є запорукою успішної участі у конкурсах різного рівня:

ІІ Всеукраїнський  конкурс мистецтв «Мрій багато не буває» 

1 місце – Баклагіна М., Сємьонова А.,  Шкаран М.

Міжнародний дистанційний фестиваль –  конкурс TALENTS TOGETHER. ТАЛАНТИ  РАЗОМ 2020»:

1 місце – Божкова Д., Шулякова К., Солодка С., Торовцова Л., Руда П., Усачова В., Кодацька А., Корольова А., Сємьонова А.;

2 місце – Лещенко К., Чередниченко М., Бондарева В., Баклагіна М.;

3 місце – Бєлоіваненко М.

Міжнародний конкурс творчості «Млечный путь»:

1 місце – Божкова Д., Нікітченко Є., Руда П., Солодка С., Бондарева В.;

2 місце – Баклагіна М., Коржаневська Д., Лещенко К., Сємьонова А., Чередниченко М., Шкаран М., Шулякова К.;

3 місце – Бєлоіваненко М., Гнатенко Г., Донскова В., Зайченко П., Корольова А., Суржан Д., Торовцова Л., Усачова В.

Диплом за учать – Березан М., Болдарева П., Стріжньова А.

Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого  та декоративно- прикладного  мистецтва «GrandFestArt»:

1 місце – Баклагіна М., Бєлоіваненко М., Болдарева П., Зайченко П.,  Божкова Д., Нікітченко Є., Руда П., Солодка С., Бондарева В., Сємьонова А., Усачова В., Шкаран М., Шулякова К.;

2 місце – Лещенко К.

Всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Щаслива дитина – квітуча Україна»:

диплом переможця – Шаблієнко А., Сємьонова А., Бутова Є., Шетілова Д., Бєлоіваненко М.;

диплом за учать – Березан М., Болдарева П., Стріжньова А.,  Баклагіна М., Божкова Д.,  Бондарєва В., Кузенко М., Щербатих Д., Шулякова К., Бондаренко М., Танцюра П., Коров’янська А., Руда П.

IV Міжнародний конкурс творчості «Чарівний новий рік»:

1 місце – Шулякова К.

IІІ Міжнародний конкурс творчості «Зимові Забави»:

1 місце – Баклагіна М.

Міжнародний творчій  конкурс «АРТАвангард»:

1 місце – Божкова Д.;

2 місце – Чудаков М., Бутова Є., Афанасієвська П.;

3 місце – Варлигіна К., Золотопуп М., Сатишев А.;

подяка – Долгополов М.

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

1 місце – Баклагіна М., Гнатенко В., Золотопуп М.

І Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle»:

1 місце –Божкова Д., Баклагіна М., Стріжньова А., Бондарєва В., Гнатенко В., Нікітченко Є.;

2 місце – Шулякова К., Золотопуп М., Корольова А., Солодка С..

І Всеукраїнський інтернет-конкурс живопису «Натхнення»:

1 місце –Божкова Д.

 

Гурток «Майстриня» (керівник Самойленко Світлана Павлівна) за колективну роботу отримав перше та друге місця в Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція».

 

Гурток «Моделювання іграшок та сувенірів» під керівництвом Фатєєвої Тетяни Володимирівни теж зробив перші кроки у підкорені творчих конкурсів, на їх рахунку здобутки у І Міжнародному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle»:

2 місце – Проценко В., Фатєєв А., Паршина У., Васильєва Д.;

3 місце – Бондаренко М.

 

Гурток «Художньої обробки деревини» (керівник Міранков Олександр Васильович) прийняв участь у Обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»  і знов, як і у минулому році, перше місце отримав Білоіваненко Денис.

 

Продовжують свою участь у різноманітних конкурсах вихованці ІЗО студії «KIDS» (керівник Бурова Наталія Вікторівна) і за свої старання отримали такі винагороди:

Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого  та декоративно- прикладного  мистецтва «GrandFestArt»:

1 місце – Бережний Д., Євтушенко Д., Чхун А.

Міжнародний конкурс творчості «Млечный путь»:

1 місце – Губарь К., Колодяжний М., Оридорога Д., Чхун А.;

2 місце – Горобець Д., Євтушенко Д., Мавліна С., Проценко В., Ратмірова К.,

3 місце – Санюк П., Маун Т., Лазуренко Д., Колеснік Є.

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

1 місце – Маун Т., Оридорога Д.;

2 місце – Ратмірова К.

І Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle»:

1 місце – Маун Т., Оридорога Д., Ратмірова К.

Неперевершені результати за  два місяці 2021 року отримали вихованці  гуртка  STR «Хобі -бум» на чолі з керівником Кулик Юлією Сергіївною. Вони  взяли участь у десяти конкурсах та фестивалях і поповнили свою скарбничку  на   47-м дипломів.

7 сезон Міжнародного конкурсу «Сузір’я  Україна – Європа»:

1 місце – Дідик П.

Міжнародний конкурс живопису та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ очима дітей»:

2 місце – Галіч Є., Тукшинкіна К.,

3 місце – Оридорога Ю., Уразовська К.

Міжнародний конкурс творчості «Млечный путь»:

1 місце – Нікітченко Є., Галіч Є.,

2 місце – Селявіна К.,

3 місце – Подоляка Д.

ІІ Всеукраїнський  конкурс мистецтв «Мрій багато не буває»: 

1 місце –  Подоляка Д.

Міжнародний творчий фестиваль  «Super World Talent 2020»:

1 місце – Дідик П.

Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого  та декоративно- прикладного  мистецтва «GrandFestArt»:

1 місце – Храмцова К., Юр’єва А., Кочкова Я., Зікрач А., Кулик А., Сотник А., Дідик П.

Міжнародний конкурс живопису та декоративно-ужиткового мистецтва «Різдвяна коляда»:

1 місце – Галіч Є.

Міжнародний фестиваль – конкурс  «Зимові фантазії. Різдвяні візерунки»:

1 місце –  Подоляка Д.

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

1 місце – Волкова А., Дмитрюк А., Шумський І., Подоляка Д., Кочкова Я., Галіч Є., Сотник А., Чала Є.;

2 місце – Козюберда Н., Агєєва Ю., Каут В.

Обласний етап Всеукраїнської виставки – конкурсу «Український сувенір»:

3 місце – Горяник Є.

І Міжнародний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Panorama-Аrt. Christmas miracle»:

1 місце – Кулик А., Шумський І., Каут В., Агєєва Ю., Коржанєвська Д.,  Подоляка Д., Козюберда Н., Кононова П., Кочкова Я., Галіч Є., Сотник А.;

2 місце – Волкова А., Жаворонкова А., Краснобородько О., Ратмірова К., Дмитрюк А.

 

Розпочали рік з досягнень і гуртки еколого-натуралістичного та спортивного напрямів: Гурток  «Берегиня» (керівник Філіппова Ольга Валентинівна)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

1 місце –   Малахова А.;

3 місце – Мірошніченко Л.

Обласний етап Всеукраїнської виставки- конкурсу «Український сувенір»:

1 місце – Гутеньова П., 2 місце – Малахова А.

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

1 місце – Зубкова В., Гілов В., Малахова А., Мірошниченко Л.;

2 місце – Гутеньова П., Карпенко Д.;

3 місце – Дрижа Д.

 

Гурток «Еко стиль» (керівник Малійова Анастасія)

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

(колективна робота) – 1 місце  та 3 місце.

 

Гурток «Природний мікс» (керівник Конюхова Вікторія Василівна):

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція»:

1місце – Рудь В.,

2 місце – Абдурахманова Т., Савенко Я.,

3 місце – Кошлата Е., Кожушко В., Трофимець К., Гайдаш А., Лазурко В.

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

1 місце – Кожушко В., Кошлата Є., Рудь В.;

2 місце – Абдурахманова Т., Гайдаш А., Лазурко В., Тюкало А., Трофимець К.;

3 місце – Савенко Я.

 

Гурток журналістики «YoJo» (керівник Волошин Ігор):

І Всеукраїнський Онлайн-конкурс для творчих митців «Зимовий Фенікс»:

2 місце – Сокирка М.,

3 місце – Власюк В., Красильников Н.

 

Михайленко Михайло вихованець гуртка «Юний шахіст» (керівник Іванович Василій Іванович) виборов 1 місце та став чемпіоном м. Рубіжне.

 

Гуртки художньо- естетичного напряму:

Хореографічний колектив «Лайф-балет»:

Міжнародний багатожанровий онлайн конкурс «ЗИМОВА МЕЛОДІЯ 2020», Словаччина, Братислава:

  • лауреат І ступеня (Белозер В., Вітер М., Рикова Т., Лепьохіна Д., Семийохіна А., Помиляйко І.).

Гурток сучасної хореографії «Свій стиль»:

Міжнародний багатожанровий онлайн конкурс «ЗИМОВА МЕЛОДІЯ 2020», Словаччина, Братислава:

– лауреат ІІ ступеня (Маркус Е., Бородавка П., Перевеслова А., Герасимова К.,   Ласій М., Скребцова В., Царевська А., Стиранець К.).

Міжнародний фестиваль-конкурс «STARS FESTIVAL»:

– лауреат ІІ ступеня (категорія D: Василенко С., Іванова Я., Лукіна Д., Степанова К, Суюнова А., Кравцова А.) та переможець в номінації «Приз глядацьких симпатій» (категорія С).

Попереду на   колективи КПР чекає ще  багато звершень і перемог.

Тож від щирого серця побажаємо їм  натхнення, творчого злету та нових підкорених висот!