Крокуємо до здоров’я!!!

З метою запобігання тютюнопалінню, вживанню алкогольних та психотропних речовин для учнів Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 систематично проводяться інформаційно-просвітницькі заходи.

Протягом 2020 року для учасників освітнього процесу проведено різноманітні заходи, серед яких виставка літератури «Здорова дитина -щаслива родина», підготовлена   шкільний бібліотекарем.

1

Практичний психолог розробила матеріали для лекцій та поради батькам щодо попередження появи шкідливих звичок у дітей.

У  вересні 2020 року для учнів 3-х класів були організовані  спортивні змагання «Молодь обирає здоров’я!», для учнів 1-4 класів були проведені уроки-застереження  «Знати – щоб жити». Хлопці та дівчата пригадали правила формування корисних звичок,  складали поради стосовно ЗСЖ, розгадували тематичні ребуси та кросворди.

2 3

Для учнів 5-6 класів був організований конкурс малюнків «Антиреклама тютюну та наркотиків»,  а учні 10 класу розробили тематичні буклети та презентації.

4 5

Класний керівник 9-Б класу провела заняття з елементами тренінгу «Кримінальний кодекс України про злочини проти здоров’я», в ході якого учні встановлювали причини, наслідки, природу дії наркотиків, отримали знання про дію наркотичних речовин на організм підлітків.

6

Учні 8-А класу стали активними учасниками круглого столу «Вейпінг. Міфи та реальність». Діти самостійно проаналізували інформацію про шкідливий вплив електронних сигарет на здоров’я людини, підготували презентації, відеоролики за даною темою.

7 8

 

У жовтня 2020 року практичний психолог провела анкетування учнів 7-А та 7-Б класів на теми: «Ваше ставлення до тютюнопаління» та «Що мені заважає вести здоровий спосіб життя?». За підсумками анкетування було організовано обговорення питання щодо шкідливості впливу токсичних речовин на організм людини.

Дуже змістовною була зустріч з представниками поліції, яка відбулася 18 листопада 2020 року. Учнів 8-10 класів ознайомили з правовим підґрунтям     розповсюдження та зберігання наркотичних речовин. У процесі бесіди представники поліції відповіли на запитання учнів, долучилися до  обговорення проблеми дитячої наркоманії, аналізували статистику злочинності за участю підлітків в Україні.

9

Проведення профілактичних заходів сприяє усвідомленню учнями  важливості дотримання здорового способу життя, а також розкриттю альтернатив проведення вільного часу, саморозвитку, формування корисних звичок.