СТОП, наркоманія!!!

На виконання Регіональної цільової програми протидії поширенню наркоманії, незаконному обігу наркотичних  засобів, психотропних речовин та прекурсорів у Луганській області на 2016-2020 роки та з метою попередження вживання дітьми та молоддю алкогольних  напоїв, наркотичних речовин, а також паління, що призводить не тільки до погіршення здоров’я, але й до проявів протиправної поведінки,  у КНВК «Рубіжанський ліцей»  постійно ведеться системна робота з профілактики шкідливих звичок. Проводяться Тижні правових знань, до Всесвітнього Дня боротьби з наркоманією та Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом  заходи під гаслом «Молодь  обирає здоровий спосіб життя», які включають круглі столи, акції підтримки, виховні години, правові інформаційні години, тижні формування здорового способу життя «Зроби свій вибір на користь здоров’я», місячник протидії поширенню наркоманії в учнівському середовищі.

Пропонуємо інформацію Комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський ліцей» Рубіжанської міської ради Луганської області.

В рамках занять з профілактики наркоманії в дитячому середовищі з липня 2020 року стартував проєкт «Стоп наркотик». Джури закладу ведуть поширену боротьбу з рекламою наркотиків на спорудах міста.

1

У вересні 2020 року проведено акцію  «Ліцей – територія вільна від тютюну».

07-11 вересня 2020 року в шкільній бібліотеці  працювала  тематична виставка літератури:  «Якщо ви говорите про СНІД»,  «Наркотики і молодь», «Вплив алкоголю і наркотиків  на здоров’я».

2

Для учнів 1-4 класів були проведені тематичні класні години «Здоров’я нації – здоров’я країни», «Твоє здоров’я в твоїх руках», «Як зберегти своє здоров’я».

16 вересня 2020 року учні початкової школи провели « Кольоровий день», метою якого є формування уявлення про здоровий  спосіб життя.

3

Для учнів 9-х класів провели тренінги «Вплив психотропних речовин, наркотиків, алкоголю на організм людини», «Здоров’я – головний скарб нашого життя», метою яких було ознайомити підлітків з пріоритетами здоров’я серед інших життєвих цінностей, особливостями здорового способу життя, показати негативний вплив шкідливих звичок на самопочуття людини.

4

Учні 5 – го класу взяли участь у проєкті «Квітка здоров’я». Разом з класним керівником створили квітки здоров’я, одна з яких містила інформацію про шкідливі фактори, що впливають на здоров’я дітей, серед яких вживання наркотичних речовин.

5

У 10-11 класах пройшли уроки – діалоги «Кримінальний кодекс України про злочини проти здоров’я населення».

6

Для учнів 6-7 класів була проведена інтерактивна вправа «Проблеми в житті залежної людини».

Учні в інтерактивній формі обговорили найпоширеніші причини наркозалежності, складність реалізуватися як особистість через цю соціальну ваду і способи попередження цього негативного явища.

78

Класний  керівник 11 – Б класу провела тренінг «Я обираю здоров’я. Відповідальна поведінка». Учні вчились уважно ставитися  до свого життя та відпрацьовували переваги здорового способу.

9

Учні 11-А класу зняли відеоролик « Ми за здоровий спосіб життя»

10

09 вересня 2020  року відбулася зустріч з інспектором відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Луганській області Департаменту патрульної поліції   з теми: «Кримінальна відповідальність за вживання наркотиків та наслідки для організму людини»

11

З метою  пропаганди здорового способу життя та протидії вживання наркотичних речовин було проведено загальношкільну туріаду  «Смуга перешкод» та велозмагання  під гаслом «Наркоманії – Ні!»

13 12

Адміністрація закладу освіти спільно з педагогічним колективом, батьківською та учнівською громадою докладають значних зусиль для мотивування молодого покоління до здорового способу життя та розкриття найкращих людських якостей.

Ставайте з нами поруч!!!