4 жовтня – День працівників освіти

imagesШановні колеги!

Жовтень традиційно дарує нам чудове професійне свято – День працівників освіти. Це особлива нагода привітати освітян та відзначити неоціненний вклад педагогів у формування нового покоління.
Сучасний учитель – це професіонал з нестандартним креативним мисленням, активною життєвою позицією, здатний швидко адаптуватися до нових умов життя. Він вчить дітей здобувати необхідні знання та розуміти їх цінність. Мудрий педагог є прикладом для своїх учнів, постійно надихає їх на пошук нового, невідомого, розкриття безмежної таємниці знань.
У двадцяти одному закладі освіти нашого міста працюють 553 педагоги, 168 з яких мають вищу категорію, 148 – почесні професійні звання та нагороди: 15 – «учитель методист», 9 – «вихователь методист», 1 – «керівник гуртка-методист», 1 – «педагог-організатор-методист»; 74 – «старший учитель», 2 – «старший вихователь»; 21 педагог нагороджений відомчою нагородою МОН України «Відмінник освіти»; одному вчителю встановлено звання «Заслужений учитель України»; 24 педагоги мають державні нагороди. Це свідчить про високий рівень фахової підготовки та професійної майстерності освітян міста.

Шановні колеги! Сердечно вітаю вас з Днем працівників освіти. Прийміть слова щирої вдячності за вашу творчу самовіддану працю та безкорисне служіння людям. Бажаю вам міцного здоров’я, творчого натхнення, нових професійних звершень, віри, надії та любові у справах і стосунках , особистого щастя.
Олена ОБАПОЛЕНКО, начальник управління освіти