Переможні 200 балів!

200BZNOНайважче випробування для цьогорічних випускників вже позаду. Період ЗНО-2020 виявився нелегким не лише через традиційне хвилювання школярів та їхніх батьків, але й через загальну ситуацію в Україні та світі. Це не завадило учениці Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Карпенко Мілені досягти поставленої мети – отримати 200 балів з історії України. Вона стала однією із 49 випускників в Україні та однією з двох у Луганській області, кому вдалося набрати найвищий бал ЗНО з цього предмету.
Мілена – справжня індивідуальність, цілеспрямована та наполеглива, 11 років крок за кроком дівчина прямувала до своєї перемоги. Вона призер міських, обласних олімпіад з правознавства та математики, нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні».
Відмінними результатами у вивченні історії дівчина завдячує молодому спеціалісту Науменко Світлані Анатоліївні, вчительці, яка має 7 років педагогічного стажу, але дуже амбітна та активна. Вона постійно залучає дітей до участі у різноманітних історичних та правових конкурсах і турнірах, де вони займають призові місця.
Управління освіти, адміністрація та педагогічний колектив Рубіжанської ЗШ № 9 щиро бажають Карпенко Мілені не зупинятися на досягнутому, завжди відповідати високому статусу «медаліста», сміливо крокувати дорогою життя та бути господарем своєї долі.
Надзвичайно пишаємося!