Проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року на базі закладів освіти міста Рубіжного завершено

1568188478_anons25 червня, 30 червня, 09 липня 2020 року в місті Рубіжному на базі спеціалізованих шкіл №2 (директор О. Ошнек, заступник директора з НВР Е. Гончаренко) та №10 (директор С. Морозко, заступник директора з НВР О. Сокирко); загальноосвітніх шкіл №3 (директор О. Гейко, заступник директора з НВР О. Ковтун) та №9 (директор Р. Новосьолова, заступник директора з НВР Ю. Моісєєва), навчально-виховного комплексу «Рубіжанський ліцей» (директор Л. Євсєєва, заступник директора з НВР В. Матвієнко) було організовано роботу пунктів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, з математики, української мови і літератури, історії України. Тестування з математики склали 519 учасників із 618 зареєстрованих, з української мови і літератури – 789 учасників із 1026 зареєстрованих, з історії України – 566 учасників із 769 зареєстрованих.

Управлінням освіти Рубіжанської міської ради своєчасно забезпечені протиепідемічні заходи для учасників та персоналу пунктів тестування в умовах карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Також гуманітарну допомогу у вигляді засобів захисту було надано групою Нафтогаз, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), ТОВ «Планета-інкс» та ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Зоря».
Донецьким регіональним центром оцінювання якості освіти та міським методичним кабінетом Рубіжанської міської ради здійснено добір, реєстрацію та навчання 252 педагогів, з них – 217 взяли участь у роботі пунктів тестування. Крім того, 30 вчителів математики, української мови і літератури, англійської мови працюють на пунктах перевірки відкритої частини завдань зовнішнього незалежного оцінювання.
Директор Донецького регіонального центру Володимир Власов 9 липня 2020 року відвідав Луганську область. Під час зустрічі з головою обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм та директором Департаменту освіти і науки Юрієм Стецюком відзначив високий рівень підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області, створення комфортних та безпечних умов на всіх пунктах тестування, звернув увагу на високу участь майбутніх абітурієнтів під час складання тестів.
Управління освіти, міський методичний кабінет Рубіжанської міської ради висловлюють глибоку вдячність всім працівникам, залученим до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в місті. Дякуємо за злагодженість у роботі із працівниками міських служб управління Національної поліції, поліції охорони, патрульної поліції, Держпродспоживслужби, КНП «Центр медико-санітарної допомоги», ДПРЧ-13 та Луганського обласного вузла спеціального зв’язку.

13, 15,17 липня 2020 року тестування з біології, географії та хімії наші випускники пройдуть на пунктах зовнішнього незалежного оцінювання міста Сєвєродонецька.
Побажаємо їм успіху, високих результатів та обов’язково стати першокурсниками закладів вищої освіти.