Українська дівчина і розумна, і красива

01

Щороку, за доброю традицією, управління освіти Рубіжанської міської ради спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді організовують проведення творчого конкурсу «Українська дівчина і розумна, і красива». За попередні п᾽ять років 59 найчарівнішіх, найрозумнішіх дівчат з різних закладів освіти міста були учасницями цього яскравого дійства.

Цього року конкурс відбувся у форматі онлайн. Мирошниченко Альона (ЗШ № 1), Модлік Дар᾽я (СШ № 2),  Нечаєва Еліна (ЗШ № 4), Пономаренко Кіра (ЗШ № 8), Масловська Анастасія (ЗШ № 9) здивували глядачів відео своєю фантазією, розумом, майстерністю та різноманітними талантами.

Конкурсні випробування відбувалися у три етапи. У першому дівчата розповідали про себе та свої захоплення. У другому етапі – «Оберіг для воїна» – учасниці демонстрували власноруч виготовлених янголів. Янгола, виготовленого Дарʼєю Модлік, вже передано  30-ій окремій механізованій бригаді імені князя Костянтина Острозького. Всі  інші вироби також будуть передані до військових частин та стануть  «ангелами-охоронцями» для  захисників України. Традиційний третій етап конкурсу дав можливість красуням продемонструвати свої таланти: виконання ліричних пісень, вміння майстерно грати на фортепіано, запальні танці і навіть фаєр-шоу.

В ході заходу було доведено, що дівчата, які навчаються в закладах освіти міста Рубіжного, найвродливіші, найталановитіші, добрі господині, люблять свою країну та є справжніми українками.

Висловлюємо подяку батькам та педагогам, які допомагали дівчатам у підготовці до конкурсу.

Усі бажаючі зможуть переглянути виступи дівчат   на каналі YouTube Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді за посиланням:  https://www.youtube.com/watch?v=96qCalRsVfU та у соціальній мережі Facebook на сторінках управління освіти, методичного кабінету та Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.