Школа Миру

Логотип (емблема) проєктуУ лютому 2020 року Рубіжанська спеціалізована школа І—ІІІ ступенів № 2 за підсумками конкурсного відбору стала учасницею проєкту «Побудова миру в Україні: розвиток у дітей та молоді умінь, навичок та здібностей до ненасильницького вирішення конфліктів». У конкурсному відборі брали участь більш ніж вісімдесят закладів освіти з різних областей України. Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Поруч» у партнерстві з Дитячим Фондом Німеччини (ChildFundDeutsсhland)  за фінансової підтримки Інституту міжнародних відносин IFA.

  Метою проєкту є розвиток соціокультурних компетентностей здобувачів освіти, набуття  педагогами досвіду з мирного вирішення конфліктів у підлітковому середовищі. В проєкті беруть участь учні та педагоги закладу освіти, батьки, представники громадських організацій. У межах проєкту ВГО «Поруч» надаватиме «Школі Миру» постійну консультативну, організаційну, методичну й експертну підтримку у проведенні заходів із соціального згуртування учнів і вчителів, медіації, ведення діалогу та впровадження методів комунікації; створення та обладнання в школі Класу миру; організації візитів-обмінів в інші регіони України.

   Створення Класу миру в СШ № 2 надасть можливість усім учасникам освітнього процесу в зручних і комфортних умовах втілювати в життя отримані під час проєкту досвід і знання з мирного вирішення конфліктів і непорозумінь, примирення  та знаходження конструктивних шляхів взаємодії, розвитку миробудування у школі.