Другий навчальний інтенсив проєкту «Освітній марафон».

   9 В

  Команди педагогів Рубіжанської спеціалізованої школи №2 і Рубіжанської загальноосвітньої школи №9 за попереднім рішенням експертів проекту «Освітній марафон» з 10 по 14 березня взяли участь у другому навчальному інтенсиві у місті Києві.

  Робота з впровадження проєкту ведеться командою БФ « Фундація соціальної інновації «З країни в країну» за підтримки Міністерства освіти і науки України і в партнерстві із Інститутом післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка. Освітній марафон – це комплексний  проєкт, спрямований на розроблення Концепцій і Стратегій розвитку загальноосвітніх шкіл задля формування Нового громадянина України.

2 А

9 А

   Протягом навчального року команди СШ№2 у складі: О. Ошнека, директора, Е. Гончаренко, заступника директора з навчально-виховної роботи, І. Дубовик, вчителя фізики, та ЗШ№9 у складі: Н. Крутої, Ю. Моїсеєвої, заступників директора з навчально-виховної роботи, Д. Савлук, учителя української мови, розробляли концепції і стратегії розвитку закладів освіти під менторством вибраних експертів.

9 Б

2 В

   Результатом проєкту є усвідомлення учасниками комплексності процесу розвитку нової школи, методів пошуку ресурсів та співпраці з усіма стейкхолдерами процесу. Учасники проєкту отримали сертифікати підвищення кваліфікації від інституту післядипломної освіти ім. Бориса Грінченка.   На фіналістів чекатимуть додаткові подарунки і можливість підготувати проєктні заявки для донорських організацій.

9 Г