Стоп – наркоманія!

?

На виконання Регіональної цільової програми протидії поширенню наркоманії, незаконному обігу наркотичних  засобів, психотропних речовин та прекурсорів у Луганській області на 2016-2020 роки та з метою попередження вживання дітьми та молоддю алкогольних, слабоалкогольних напоїв, наркотичних речовин, а також паління, що призводить не тільки до погіршення здоров’я, але й до проявів протиправної поведінки,  у закладах загальної середньої освіти постійно ведеться системна робота з профілактики шкідливих звичок.

Пропонуємо Вашій увазі інформацію   Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 1.

  • 27 січня 2020 року відбулася зустріч здобувачів освіти 7-9 класів з інспектором ювенальної превенції сектору превенції Рубіжанського ВП в Луганській області Ганною Кисельовою з теми «Небезпека шкідливих звичок». Під час заходу інспектор  надала роз’яснення чинного законодавства щодо відповідальності за вживання та розповсюдження наркотичних засобів, алкоголю та тютюнових виробів.

8

  • 12 лютого 2020 року перед здобувачами освіти 5-7 класів з профілактичною лекцією – бесідою виступила шкільна медсестра Ірина Поспєлова. Вона розповіла дітям про загрозливі наслідки для організму від вживання тютюну, проінформувала учнів  про ризик розвитку залежності, набуття нових та ускладнення наявних захворювань.

?

?

  • 25 лютого 2020 року практичний психолог Ангеліна Семенченко провела моніторинг «Визначення схильності до згубних звичок» серед здобувачів освіти 8 класу. Мета заходу — формування здорового способу життя в учнів, поглиблення знань школярів про шкідливі звички та їх вплив на здоров’я, виховання почуття відповідальності за збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

6

7

  • 04 березня 2020 року у закладі освіти пройшов конкурс – захист плакатів та колажів «Шкідливим звичкам –НІ!». Під час заходу обговорювались питання  профілактики негативних явищ, небезпечних хвороб, формування навичок безпечної для життя і здоров’я поведінки.

 

?

?