ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ПІШОХІДНОГО ТУРИЗМУ

07

28 лютого – 01 березня 2020 року у м. Сватове пройшов Чемпіонат Луганської області (ІІ етап Чемпіонату України) з пішохідного туризму серед юнаків у закритих приміщеннях. Організатори – Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації спільно з Луганським обласним Центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства. Близько 140 учасників з міст і районів області взяли участь у заходів. Рубіжне представляла збірна команда, до складу якої увійшли вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та учні КНВК «Рубіжанський ліцей».

Юні туристи трьох вікових категорій змагалися на досить складних дистанціях «Особисто-командна смуга перешкод» та «Командна смуга перешкод». Учасникам потрібно було подолати етапи «Маятник», «Навісна переправа», «Підйом спортивним способом», «Підйом по скельній ділянці», «Траверс», «Спуск спортивним способом», «Спуск по круто похилим перилам», «Колода з перилами». На дистанції «Командна смуга перешкод» у середній та старшій вікових групах ці етапи спортсмени проходили із самонаведенням.

Конкуренція була дуже серйозною. Але рубіжанські туристи ретельно і наполегливо готувалися до змагань і тому показали чудові результати.

У молодшій віковій групі:

– ІІ місце в загальнокомандному заліку (вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Нікіта Красильніков, Роман Степаненко, Олександр Сімаков, Маргарита Ковчуг, Аріна Дорофєєва; керівники – педагоги РМЦТКСЕУМ Ігор Тарасенко, Анастасія Степаненко).

01

У середній віковій категорії:

– ІІІ місце на дистанції «Особисто-командні змагання» посіли Кіра Пономаренко (вихованка Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді) та Вікторія Воробйова (учениця КНВК «Рубіжанський ліцей»)

02

– ІІІ місце на дистанції «Командна смуга перешкод»

– ІІІ місце в загальному заліку Чемпіонату (вихованці Центру туризму і краєзнавства Кіра Пономаренко, Ярослав Бондар, Олександра Рибіна, Руслан Паюршин (керівник Ігор Тарасенко) Вікторія Воробйова (ліцей, керівник педагог ліцею Олег Скарга-Бандуров).

03

У старшій вікові категорії

– ІІІ місце на дистанції «Особисто-командна смуга перешкод» (учні КНВК «Рубіжанський ліцей» Єлизавета Гребенюк, Катерина Андрюшина, Анастасія Павленко, Павло Подоляка, Руслан Гончаров (керівники керівник гуртка РМЦТКСЕУМ Ігор Тарасенко, педагоги ліцею Олег Скарга-Бандуров, Володимир Воронцов).

05

Усі призери були нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації та медалями.

08

Вітаємо усіх юних туристів та їх наставників з заслуженою перемогою і бажаємо досягти нових спортивних висот. Дякуємо педагогічному колективу Луганського обласного Центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства (директор Тетяна Сідєльнікова) та відділу освіти Сватівської райдержадміністрації за чудову організацію заходу та чесне й неупереджене суддівство.