ЧЕМПІОНАТ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЗІ СПОРТИВНОГО ТУРИЗМУ В ПРИМІЩЕННІ СЕРЕД ЮНАКІВ І ДОРОСЛИХ

01

28 лютого – 01 березня 2020 року у м. Сватове пройшов Чемпіонат Луганської області зі спортивного туризму в приміщенні серед юнаків і дорослих, організатором якого є управління молоді і спорту Луганської облдержадміністрації спільно з Федерацією спортивного туризму Луганської області та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєнавства. Понад 40 учасників – представників різних міст і районів Луганської області взяли участь у змаганнях зв’язок-двійок на дистанції «Смуга перешкод».

Рубіжне представляла збірна команда, до складу якої увійшли вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та учні КНВК «Рубіжанський ліцей» Ярослав Бойков, Діна Білянська, Артем Бузалов, Ілля Коваленко, Анастасія Павленко, Єлизавета Гребенюк, Катерина Андрюшина, Артем Шапкін, Роман Болдирєв, Павло Подоляка.

У змаганнях 2 класу учасникам необхідно було пройти майже всі етапи із самонаведенням. Це «Маятник», «Навісна переправа», «Підйом спортивним способом», «Підйом по скельній ділянці», «Траверс», «Спуск спортивним способом», «Спуск по круто похилим перилам», «Колода з перилами». Рубіжанські туристи завзято боролися, демонструючи всі свої знання і вміння, отримані під час тренувань.

02

03

В результаті вихованці Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді (керівник Ігор Тарасенко) Ілля Коваленко та Артем Бузалов посіли І місце, Ярослав Бойков та Діна Білянська вибороли ІІ місце.

04

05

06

В загальному заліку команда міста Рубіжного посіла І місце. Молодці! Вітаємо команду із заслуженою перемогою та бажаємо рубіжанським туристам нових вдалих стартів.

07

08