Інструктивно-методична нарада з відповідальними за організацію національно-патріотичного виховання учнівської молоді

 

  DSCN761706 лютого 2020 року управлінням освіти Рубіжанської міської ради спільно з Рубіжанським міський Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді було проведено міську інструктивно-методичну нараду з питань національно-патріотичного виховання за темою «Організація І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2019-2020 навчальному році». У заході взяли участь представники міського штабу, заступники директорів з виховної роботи, педагоги-організатори, вчителі фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни».

   Провідний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Олена Бутенко звернула увагу учасників наради на нормативні документи з питань національно-патріотичного виховання в закладах освіти.

DSCN7621

Директор Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді Олена Тарасенко повідомила про особливості проведення міського етапу гри у 2020 році, важливість дотримання положень нормативної бази щодо організації міського етапу, запропонувала до обговорення графік проведення фінальних підсумкових заходів, розроблений організаційним комітетом гри.

Учасники наради обговорили важливі питання організації І етапу, участі у ІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).