Проект «Освітній марафон»

5

Підведено підсумки першого етапу навчального інтенсиву «Освітній марафон», який реалізується  в рамках Програми  «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East). Захід стартував у  грудні 2019 року у  Києві,     в ньому взяли участь 180 учителів із 60 шкіл Луганської та Донецької областей.

1

За результатами конкурсного відбору учасниками другого етапу проекту стали  команди педагогів Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2, яку представляли директор Олександр Ошнек, заступник директора з навчально-виховної роботи  Елеонора Гончаренко  та  вчитель фізики  Ірини Дубовик і Рубіжанської загальноосвітньої школи №9 за представництва  Юлії Моїсеєвої, Наталії Крутої, заступників директора з навчально-виховної роботи,  вчителя української мови і літератури Дар’ї Савлук.

2

Щиро вітаємо колективи закладів освіти. Участь у Марафоні  сприятиме підвищенню  конкурентоспроможності закладів освіти, налагодженню партнерських відносин з батьками та громадою, розвитку управлінської та професійної компетентностей педагогів для впровадження Нової української школи, стимулюватиме мотивацію вчителів до творчої співпраці з учнями.

4

3