Вітаємо переможців та лауреатів професійного конкурсу «Учитель року – 2020»!

заголовок

     За результатами участі у фінальному етапі ІІ (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  два педагоги нашого міста стали призерами  цього фахового змагання, посівши ІІІ  місця у номінаціях «Початкова освіта» та «Образотворче мистецтво».

 Костенко

  Це  Ольга Костенко, вчитель початкових класів Рубіжанської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 1 та Марина Ковальова, вчитель образотворчого мистецтва Рубіжанської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 8.

Ковальова

Лауреатом конкурсу у номінації «Хімія» стала вчитель Рубіжанської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів № 7 Тетяна Яценко.

Яценко ІІ тур

Фіналістки конкурсу продемонстрували ґрунтовні знання з предмета, професіоналізм, уміння застосовувати сучасні освітні технології в шкільній освіті.

Шановні колеги! Щиро вітаємо з визначною професійною  перемогою. Зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії, оптимізму, творчих здобутків, сили та наснаги у виконанні почесної місії вчителя. Нехай кожен день приносить вам радість і задоволення від зробленого, а  щирість і талант знаходять відгук у серцях ваших вихованців.

Бажаємо переможцям та лауреатам конкурсу впевненості у власних силах, подальшого професійного зростання, творчих успіхів і нових перемог!

Нехай цей досвід стане для вас світлим спогадом!