Рубіжанські школярі гучно відсвяткували Розколяду

DSCN7395-COLLAGE

17 січня 2020 року у КУ «Палац культури» відбувся другий міський Фестиваль вертепів та Різдвяних шопок. Захід організований управлінням освіти Рубіжанської міської ради спільно з Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді. У Фестивалі, який проходив в рамках міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), взяли участь творчі колективи закладів загальної середньої освіти.

DSCN7318-COLLAGE

Під час виступів учні демонстрували неперевершену акторську майстерність та чудовий вокал. В залі звучали колядки, віршування. Цього року були представлені не лише традиційні вертепи, а й сучасна їх інтерпретація.

DSCN7268-COLLAGE

DSCN7275-COLLAGE

DSCN7280-COLLAGE

В рамках Фестивалю кожен   заклад освіти виготовив і представив шопку – макет, що являє собою вифлеємську повітку, в якій народився Ісус Христос. Всі вироби – з різного матеріалу, мають різний розмір, але кожна з них зроблена з великою майстерністю та любов’ю.

Усі учасники Фестивалю отримали грамоти та подарунки від управління освіти Рубіжанської міської ради, які вручили юним колядникам провідний спеціаліст управління освіти Рубіжанської міської ради Олена Бутенко та методист міського методичного кабінету Людмила Левицька. А солодощі учасники фестивалю отримали від депутата Рубіжанської міської ради Ірини Коваленко.

DSCN7358-COLLAGE

Різдво – це час, коли і дорослі, і діти збираються разом, щоб відчути магію свята. Тож за доброю традицією на одній сцені з дітьми витупив народний хор «Червона калина» КУ «Палац культури» (керівник Лідія Рогозіна). А потім всі учасники разом заспівали «Добрий вечір тобі, пане господарю», повторивши минулорічний рекорд наймасовішого у нашому місті виконання колядки.

Ми відроджуємо наші традиції і культуру українського  народу та щиро сподіваємося, що свято Розколяди стане традиційним для нашого краю і наступного року кількість його учасників збільшиться.

Христос народився! Славімо його!