РІЗДВЯНА ПОДОРОЖ ДО ЛЬВОВА

 02

 Під час зимових канікул з 7 по 12 січня 2020 року управлінням освіти Рубіжанської міської ради, Рубіжанським міським Центром туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді спільно з туристичним агентством «Лідер» та Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму та краєзнавства для юних рубіжан та їхніх батьків організовано  екскурсію до міста Львова.

  Мета екскурсії – виконання заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді, виховання в учнів любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей усіх націй і народів, які живуть в Україні, вивчення історії країни, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, ознайомлення з пам’ятками історії та культури.

01

  Під час екскурсії група ознайомилася з найцікавішими куточками центральної частини Львова, відвідала площу Ринок, музей «Личаківське кладовище», Дім легенд. Незабутнім стало відвідування найстарішої аптеки-музею, майстерень шоколаду, марципанів та пряників, єдиної в світі копальні кави, де на очах у відвідувачів каву видобувають з-під площі Ринок. Вразили своєю монументальністю та витонченою красою Храм Святих Ольги та Єлизавети, собор Святого Юра, Латинський кафедральний собор, костел Бернардинів та Вірменський кафедральний собор.

03

  Під час екскурсії залами Гарнизонного храму апостолів Петра і Павла туристи познайомилися з артефактами, знайденими тут під час розкопок. Особливу увагу привернули три панорами Львова ХІІІ, ХVІ та ХVІІІ століть.

06

04

05

  Найзахоплюючою стала поїздка до гірськолижного курорту «Захар Беркут» у с. Волосянка поблизу Славського. Найдовша в Україні канатна дорога (2800 м) дала можливість побувати на вершині гори Високий Верх. І навіть льодяний дощ та низька хмарність не завадили оцінити красу української гірської природи, побачити невимовні пейзажі та вдихнути чисте повітря Карпатських гір.