Свято в КПР

  3

 Напередодні Нового року, 24 грудня,  у яскраво прикрашеному переповненому дітлахами та їх батьками  фойе КПР відбувся інтерактивний концерт-подарунок  від Святого Миколая для учнів ЗШ № 9 та вихованців Комплексу.

  Назустріч гарному настрою та новорічним дивам у гості до КПР завітали почесні гості: секретар Рубіжанської міської ради А.Бусенков, методисти методичного кабінету Рубіжанкької міської ради Л.Левицька та Л.Свічкар. Секретар Рубіжанської міської ради А. Бусенков  привітав малечу з початком довгоочікуваних зимових канікул та побажав веселих свят і чудового відпочинку. Дорослі приєдналися до веселого дитячого свята, щиро аплодували юним артистам і учасникам інтерактивних ігор та конкурсів.

1

  Різноманіттям фантазії та стилів щохвилини дивували глядачів оригінальні та неповторні номери від кращих колективів художньо-естетичного напрямку КПР: вокально-хореографічного ансамблю «Вітамін» (кер. І. Бахмет , О.Ханенко), танцювальних  колективів «Біс» (кер. М.Репа) та  «Свій стиль» (кер. А.Гагаркіна), вокального колективу «Камертончик» (О.Буров) та хореографічного колективу «Лайф балет» (Т.Непотачева). Кожен номер супроводжувався яскравим спалахом емоцій та бурхливими оплесками.

  Приємним сюрпризом для юних артистів та глядачів свята стали  солодкі подарунки  від Святого Миколая, які з задоволенням  вручив учасникам заходу секретар Рубіжанської міської ради А.Бусенков.

2

  Творчий колектив Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом вітає юних і дорослих рубіжан, гостей міста з Новим 2020 роком та бажає усім гарного відпочинку та веселого святкового настрою!