Вітаємо переможців міської олімпіади з історії, фізики, обслуговуючої та технічної праці!

images16 листопада відбулися олімпіади з історії (45 учасників) та фізики (54 учасника), 17 листопада – олімпіада з трудового навчання (39 учасників).
Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів в обласному етапі змагань!

ПІБ Школа Клас Місце у ІІ етапі ПІБ вчителя
  Фізика        
1 Курішенко Д. ЗШ№8 7 1 Т.Дмитрієва
2 Шинкевич В. КНВК «Рубіжанський ліцей» 7 2 Б. Алсуф’єв
3 Сичкарь І. ЗШ№9 7 3 В. Павлуцька
4 Єрмак П. ЗШ№9 7 3 В. Павлуцька
5 Петров Н. ЗШ№8 8 1 Т.Дмитрієва
6 Несмашний О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 2 Б. Алсуф’єв
7 Лозинський М. ЗШ№8 8 3 Т.Дмитрієва
8 Смалій М. СШ№2 9 1 І. Дубовик
9 Поколода В. СШ№10 9 2 І. Зозуля
10 Шулякова К. СШ№7 9 3 О. Кравченко
11 Ніколаєва Д. СШ№10 10 1 І. Зозуля
12 Болотін І. РОЗСШІ 10 2 О. Буртова
13 Журіхіна К. СШ№2 10 3 І. Дубовик
14 Бондаренко М. ЗШ№9 10 3 В. Павлуцька
15 Байбуз В. ЗШ№9 11 1 В. Павлуцька
16 Бочков П. СШ№10 11 2 І. Зозуля
17 Кухлій Д. ЗШ№9 11 3 В. Павлуцька
  Історія        
1 Куліков В. СШ№10 8 1 В. Трішина
2 Барканов Т. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 2 В. Воронцов
3 Середа С. СШ№2 8 3 Л. Замора
4 Супенко М. СШ№2 9 1 Д. Ємчук
5 Симоненко М. СЩ№10 9 2 В. Трішина
6 Михайленко М. СШ№10 9 3 В. Трішина
7 Брошко Т. СШ№2 9 3 Д. Ємчук
8 Перов Р. СШ№10 10 1 Н. Гриньова
9 Григорова А КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 І. Целухіна
10 Чеботарьова П. РОЗСШІ 10 3 М. Вороновський
11 Медвідь М. РОЗСШІ 11 1 М.Вороновський
12 Болюх Н. СШ№10 11 2 В. Трішина
13 Ярослав А. СШ№2 11 3 Д. Ємчук
  Обслуговуючі види праці        
14 Гребенюк А. СШ№2 8 1 В. Мироненко
15 Гарбуз С. СШ№10 8 2 І. Маркиш
16 Булатнікова М. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 3 С. Рябоконь
17 Сагат К. ЗШ№9 8 3 О. Овчаренко
18 Руда П. СШ№7 9 1 Ю. Кувічинська
19 Матказіна А. СШ№10 9 2 І. Маркиш
20 Суржок Н. ЗШ№4 9 3 С. Рябоконь
21 Критинка А. ЗШ№3 10 1 О. Ковтун
22 Катруха Г. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 С. Рябоконь
23 Журіхіна К. СШ№2 10 3 В. Мироненко
24 Решетняк А. СШ№7 11 1 Ю. Кувічинська
25 Калюжна Д. ЗШ№9 11 2 О. Овчаренко
26 Лященко Д. СШ№2 11 3 В. Мироненко
  Технічні види праці        
27 Руденко І. РНРЦ «Кришталик» 8 1 А.Єрьоменко
28 Ковальов І. СЩ№10 8 1 І. Маркиш
29 Лозинський М. ЗШ№8 8 2 О. Нестеренко
30 Кравченко Р. ЗШ№3 8 3 О. Ковтун
31 Себко І. СШ№10 9 1 І. Маркиш
32 Кузнєцов Б. ЗШ№3 9 2 О. Ковтун
33 Донцов В. ЗШ№1 9 1 М.Копиця
34 Клюкало Р. КНВК «Рубіжанський ліцей» 11 1 С.Петренко
35 Ушаков Б. ЗШ№3 11 2 О. Ковтун
36 Коган Д. СШ№2 11 3 В. Мироненко