ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ ІІ (міського) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!

images09 листопада 2019 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із 17 навчальних дисциплін, що проходитиме протягом листопада – грудня 2019 року.
Перші навчальні предмети, якими відкрили змагання – олімпіада з української мови на базі СШ№2 (09 листопада – 49 учасників), олімпіада з географії на базі ЗШ№8 (09 листопада – 45 учасників), олімпіада з англійської мови на базі СШ№7 (10 листопада – 42 учасника).
Бажаємо нашим інтелектуалам впевнено крокувати до особистих перемог, якісної підготовки та високих результатів в обласному етапі змагань!

Результати олімпіад з української мови та літератури, географії, англійської мови:

ПІБ Школа Клас Місце у ІІ етапі ПІБ вчителя, що підготував призера
  Українська мова та література        
1 Борщова К. ЗШ№8 7 1 Неживенко К.
2 Сівер Д. СШ№2 7 2 Єфімцев В.
3 Шинкевич В. КНВК «Рубіжанський ліцей» 7 3 Малиновська Г.
4 Загоруйко В. ЗШ№1 8 1 Третяк Л.
5 Остапенко Д. СШ№10 8 2 Гачковська Л.
6 Середа С. СШ№2 8 3 Єфімцев В.
7 Бобрішова І. СШ№7 9 1 Кобазєва Н.
8 Бєлякова А. СШ№2 9 2 Овчаренко В.
9 Кравченко Р. РОЗСШІ 9 3 Сікора З.
10 Волкова Ю. СШ№7 10 1 Кобазєва Н.І.
11 Пульна С. СШ№10 10 2 Момот О.
12 Островерха М. ЗШ№9 10 3 Соловйова Д.
13 Михайлова Д. СШ№10 11 1 Птушка О.
14 Волошина А. СШ№2 11 2 Овчаренко В.
15 Романова Ю. ЗШ№9 11 3 Соловйова Д.
  Географія        
1 Барканов Т. КНВК «Рубіжанський ліцей» 8 1 Чернова Н.
2 Петров Н. ЗШ№8 8 2 Приходько О.
3 Тоцький А. ЗШ№8 8 3 Приходько О.
4 Супенко М. СШ№2 9 1 Ошнек О.
5 Михайлова В. СШ№10 9 2 Струцька О.
6 Шулякова К. СШ№7 9 3 Кузнецова Т.
7 Бондаренко М. ЗШ№8 10 1 Семененко Ю.
8 Зеленський О. КНВК «Рубіжанський ліцей» 10 2 Чернова Н.
9 Болотін І. РОЗСШІ 10 3 Болотіна О.
10 Шевченко Д. ЗШ№3 10 3 Катралєєв М.
11 Болюх Н. СШ№10 11 1 Струцька О.
12 Глушкова А. ЗШ№8 11 2 Приходько О.
13 Попов С. ЗШ№8 11 3 Приходько О.
  Англійська мова        
1 Остапенко Д. СШ№10 8 1 Давиденко А.
2 Бахмет А. СШ№2 8 2 Середа О.
3 Гнілобокова К. ЗШ№8 8 3 Попова І.
4 Мусаєв-Задорожній Д. СШ№2 9 1 Вінюкова О.
5 Осіпов С. СШ№2 9 2 Тюніна Ю.
6 Вакула К. СШ№10 9 3 Пухтаєвич С.А.
7 Пульна С СШ№10 10 1 Самойлова І.
8 Сичова О. СШ№2 10 2 Тюніна Ю.
9 Харченко М. СШ№10 10 3 Сокирко О.
10 Гусакова О. СШ№2 11 1 Медведєва Л.
11 Якуба Є. СШ№10 11 2 Локтіонова І.
12 Чак Д. СШ№7 11 3 Хортіва О.