День, з якого починається дорога в майбутнє…

Настала осінь — пора навчання. І першого вересня навчальні заклади міста знову наповнились веселим гомоном, а класи радо зустрічали святково одягнених і усміхнених школярів. Хтось із них прийшов до рідної школи удруге, втретє, вчетверте,…ну а хтось – востаннє чи вперше. Мабуть, у кожній українській сім’ї цей день радісний. Він дарує нам схожі спогади, почуття й переживання.
ф1
Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї спеціалізованої школи І-ІІІ ст.№2. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину.


ф2
На святковій лінійці по-особливому тепло вітали найменших учасників навчально-виховного процесу – першокласників. Гучними оплесками зустріли їх присутні. Дітей привели на лінійку талановиті, творчі вчителі Тур С.І., Попова К.Ю.
ф3
Нинішнє 1 вересня залишиться для першокласників як свято незабутніх вражень та емоцій, адже у їхньому житті відкрито нову сторінку, де все вперше – перший дзвоник, перша вчителька, перший урок. І не дивно, що саме їм, першокласникам, адресовані були цього дня найтепліші слова.
У 2019/2020 навчальному році наша школа гостинно відкрила двері для 59 допитливих і непосидючих дітлахів, які ще донедавна були дошкільнятами. Діти із задоволенням приєдналися до шкільної родини і розповіли про себе у віршах.
ф5
ф6
Танцями, віршами та піснями вітали наймолодших школярів старшокласники,адже для учнів одинадцятих класів цей навчальний рік останній у шкільному житті, вони — майбутні випускники 2020 року.
ф7
Лунали слова вітань і від директора школи Ошнека О.А. Він щиро привітав учнів і їхніх наставників з Днем знань.
Традиційний «Факел знань» на свято внесли кращі учні одинадцятого класу: Гончаренко А.,Гребенюк Д. Тож нехай вічно палає цей вогонь знань, набутих традицій, педагогічної мудрості, шкільного таланту, нових задумів!
ф8
Навчальний рік розпочався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!
Гарних усім оцінок, нових успіхів та досягнень. Зі святом! З Днем знань!
ф9

ф10

ф11