Обласний семінар в рамках поекту професійного розвитку

9

З 28 по 30 серпня 2019 року на базі парку «Водна станція» м. Лисичанська в рамках проекту професійного розвитку «Наметове таборування учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» відбувся обласний семінар-практикум для керівників гуртків туристсько-краєзнавчого та національно-патріотичного профілів «Наметове таборування учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Організатори заходу – Луганський обласний центр дитячо-юнацького туризму і краєзнавства та Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.
Учасниками семінару стали 27 педагогів закладів освіти області. Серед них – 10 педагогів з м. Рубіжного. Організаторами були запропоновані цікаві інтерактивні форми роботи, під час яких освітяни області мали змогу ознайомитися з нормативною базою, навчальними програмами гуртків військово-патріотичного напрямку, порядком організації роботи таборової старшини, вимогами до організації, облаштування території та організації харчування в таборі.
Були проведенні тренінги з командоутворення та практичні заняття з топографії та орієнтування. Дуже корисними виявилися репрезентації окремих частин табору, зокрема, утворення та презентація роїв, презентація програм наметового таборування. А також – обмін досвідом щодо організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та організації таборування учасників цієї гри.
За підсумками семінару всі учасники отримали сертифікати Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Та найголовніше – позитивний настрій, корисні знання та нових друзів.

1

2

3

4

5

6

7

8

9