Міська науково-практична конференція педагогічних працівників «Освіта Рубіжного в умовах реформування: досягнення, виклики, перспективи»

Хортив30

Напередодні нового навчального року можна говорити про перші результати реформи освіти, підбити перші підсумки впровадження Нової української школи, озвучити виклики. В цьому аспекті 30 серпня 2019 року у спеціалізованій школі № 10 відбулася міська науково-практична конференція педагогічних працівників «Освіта Рубіжного в умовах реформування: досягнення, виклики, перспективи». В роботі конференції взяли участь міський голова Сергій Хортів, заступник міського голови Любов Сидоренкова, спеціалісти управління освіти, міського методичного кабінету, керівники та педагогічні працівники закладів освіти міста, гості.
З початком нового навчального року та Днем знань присутніх привітав міський голова Сергій Хортів. Він подякував вчителям за їх нелегку, але таку потрібну людям працю, побажав успіхів і натхнення у роботі, міцного здоров’я. Очільник міста зупинився й на деяких проблемах щодо розвитку і функціонування місцевої освітньої галузі.

Обаполенко

У доповіді начальника управління освіти Олени Обаполенко «Досягнення та перспективи розвитку освіти Рубіжного у процесі реформування» були підбиті підсумки першого року впровадження Нової української школи, поставлені завдання на новий навчальний рік.
Про впровадження та специфічні особливості інклюзивної освіти в закладах дошкільної освіти йшла мова у виступі завідувача КДНЗ № 6 Галини Жигаліної.
В умовах Нової української школи важлива увага приділяється наступності дошкільної та початкової освіти. Про це розповіла вихователь-методист КДНЗ № 4 Наталія Тарануха.
Практичний аспект та перші підсумки впровадження Нової української школибули висвітлені вчителем початкових класів СШ № 7 Людмилою Анікеєнко.
Стратегію розвитку закладу освіти в умовах реформування окреслила в своєму виступі директор ЗШ № 9 Рима Новосьолова.
Уміння спілкування іноземними мовами як ключову компетентність Нової української школи розкрила заступник директора з навчально-виховної роботи СШ № 2 Елеонора Гончаренко.
Досвідом роботи з національно-патріотичного виховання дітей поділилася директор КНВК «Рубіжанський ліцей» Людмила Євсєєва.
Дуже важливу проблему сьогодення – булінгу серед дітей та підлітків – та конкретні кроки щодо її вирішення окреслила соціальний педагог СШ № 7 Ангеліна Семенченко.
З рекомендаціями конференції присутніх ознайомила завідувач міського методичного кабінету Любов Замора.
Наприкінці заходу до педагогів звернулася заступник міського голови Любов Сидоренкова. Вона відзначила, що дуже багато вже зроблено зусиллями педагогічних колективів міста та завдяки їх небайдужому підходу до своєї справи: є багато напрацювань, творчих знахідок. Любов Робертівна побажала не зупинятися на досягнутому, а постійно розвиватися, вдосконалювати освітній процес, робити його цікавим для учнів. Заступник міського голови наголосила на тому, що, тільки доклавши спільних зусиль з боку місцевої влади та громади щодо підтримки реформи освіти, можна досягнути певних результатів цього процесу.

Рейтинг