Ти мій друг та я твій друг!

DSC02904

24 червня розпочав свою роботу табір відпочинку з денним перебуванням дітей «Барвінок» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.

Літо – час ігор, розваг, свободи у виборі зайняття, зняття напруги, що накопичилася за рік, відновлення витрачених сил, здоров’я. Дитячий табір відпочинку – це чудове місце для розкриття творчого потенціалу дитини.

DSC02879

DSC02883

DSC02885

На святковій лінійці начальник табору Олена Лисянська  привітала дітей зі святом, посвятила у «Барвінчата» та пов’язала разом із вихователями яскраві косинки. Весело та голосно пролунав девіз табору «Барвінок». Дівчатка та хлопці з користю провели час: знайомились, грали, танцювали  та прийняли участь у традиційному флеш-мобі «Ти мій друг та я твій друг!»

DSC02893

DSC02888

DSC02886

В цьому році у таборі 33 хлопчиків та дівчаток поєднались у загін «Дружба». Діти зможуть провести частину своїх канікул у веселій і невимушеній обстановці зі своїми однолітками. Нудьгувати барвінчатам не доведеться. Захоплююча і цікава програма перебування в таборі наповнить дітей життєвою енергією та позитивом.

Три тижні відпочинку, насичені різноманітними заходами, чекають у таборі «Барвінок»!

 Анна Мєняєва, культорганізатор ДТВзДП «Барвінок»