Свято Дитинства – яскрава пригода

DSC02469

3 червня дітлахи міста Рубіжне святкували Міжнародний день захисту дітей. У таборі відпочинку з денним перебуванням дітей «Шалун» Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом зібралось майже 70  дівчаток та хлопчиків, які чекали на неймовірну, яскраву пригоду.

Радо зустрічали діти особливих гостей свята – секретаря Рубіжанської міської ради Соловйова Віктора Ігоревича та виконуючу обов’язки начальника Служби у справах дітей Рубіжанської міської ради Івлєву Тетяну Миколаївну. Віктор Ігоревич привітав шалунів з початком літніх канікул та подарував ігрові набори від Рубіжанської міської ради трьом таборам КПР– «Шалуну», «Барвінку» та «Сонечку».

DSC02458
Також в гості до дітей завітали казкові герої – троль Розочка, Фрекен Бок, міньйони та іноземний турист. Разом із гостями діти сіли на казковий «евролітак» та почали мандрівку країнами ЕС. І це не випадково, адже тема відпочинку шалунів у 2019 році «Фотоподорж країнами Європи за 14 днів». Ця тема обрана тому що евроклуб КПР «Just do it» увійшов до 20 переможців  Конкурсу проектів серед євроклубів України від Європейського Союзу.

DSC02472

DSC02482
Прикрасою свята стали художні номери, які подарували вихованці КПР. Вокально-хореографічний ансамбль «Вітамін» (кер. І. Бахмет та О. Ханенко ) запалив  вогник у серцях присутніх номером «Сусіди в шоці». Юні солістки зразкового вокального ансамблю «Камертон» (кер В. Колесніков) Кіра Каут та Кароліна Федіна виконали пісні «Чорний кіт» та «Любимий тато». Фіналом свята став цікавий квест для команд «Країнами Європи».

DSC02456 DSC02457 DSC02464

Міжнародний день захисту дітей – це прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

 

Г. Мєняєва, начальник ДТВ з ДП «Шалун»