Вітаємо переможців!

22 березня 2019 року в місті Кремінна пройшов ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Олімпійське лелеченя».

ф1

За підсумками ІІ-го, міського етапу конкурсу , в обласному заході прийняла участь команда Рубіжанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2.
У спортивно-масовому дійстві взяли участь 6 команд міст та районів Луганської області: Сватівський район, Троїцький район, Папаснянський район, Кременський район, місто Лисичанськ та місто Рубіжне.
Захід був спрямований на реалізацію одного з важливих напрямів діяльності Міжнародного олімпійського комітету – заохотити дітей та молодь усього світу долучитися до спорту, сприйняти його філософію, жити за олімпійськими цінностями – дружби, досконалості та взаємоповаги. Залучити до активних занять фізичною культурою та спортом, адаптувати до здорового способу життя.

ф2

Програма змагань включала три складові: спортивну, освітню та культурну частини. Це чотири випробування: „Презентація команди”, „Олімпійська вікторина”, „Комплексна естафета” та „Волейбол”.

ф3

????????????????????????????????????

Перед стартом змагань, як і учасники Олімпійських ігор, учні дали клятву, у якій зобов’язалися дотримуватися правил ігор і чесно боротися за перемогу: „в істинно спортивному дусі, в ім’я слави спорту та честі команд”.
Першим, як і годиться на таких святах, відбувся конкурс „Презентація команд».
Свою спритність, швидкість, уміння та набуті навички діти демонстрували під час проведення спортивної комбінованої естафети.
Найбільш видовищним та найзапеклішим видом змагань була гра у волейбол.
Учасники продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Поєдинки пройшли в захоплюючій боротьбі, а інтрига щодо переможця тривала до останніх вирішальних хвилин.

ф5

ф6

І ось настає хвилююча мить – підбиття підсумків та нагородження переможців. Судді відзначили активність команд, високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги. Усі школярі проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими „лелеченятами”.

????????????????????????????????????

У напруженій боротьбі за сумою балів, набраних за результатами окремих видів програми Заходу, ІІІ місце здобула команда «Патріот» Рубіжанської СШ І-ІІІ ст.№2. Тривалі та дуже складні тижні тренувань дали свої результати..
Вітаємо переможців та зичимо їм успіхів і наснаги!
Педагог-організатор Кашуба І.Л.