Online Skype conference 3

1

В нашій школі відбулася чудова подія. А саме 3 Скайп конференція зі школярами із Нідерландів. Прийняли участь в цьому учні 5Б класу разом із заступником директора з НВР, а також вчителем англійської мови Уразовською Я.В. Допомогло організувати Online Skype conference участь у проекті “International Quizzes”. Проект складався з декількох кроків. Метою проекту було порівняти життя школяра з України та Нідерландів. Спочатку діти підготували свої різноманітні соціальні сторінки на платформі Padlet, де кожний проявив свої знання англійської та яскраво описав себе.

1

2

3

4

А потім відбулася сама конференція. Звичайно, наш 5Б клас хвилювався, тому що таке було для них вперше, а ще нідерландські школярі не знають ні української, ні російської. Але все пройшло просто чудово. Діти з вчителем розповідали про себе, потім слухали своїх нідерландських співрозмовників. А далі йшло просто живе спілкування. Наша українська система освіти багато відрізняється від Нідерландської, тому ще цікавіше було дізнатися наші відмінності. Але ні чим не відрізняються емоції дітей від спілкування один з одним. Вчитель із Нідерландів Sander van Dieren помітив високий рівень англійської у наших дітей, що було дуже приємно. Адже недаремно вони вчаться в спеціалізованій школі. Це було не завершення, попереду ще online гра KAHOOT, яка відбудеться з новими друзями з Нідерландів. І вже всі чекають цієї можливості поспілкуватися англійською та пограти в гру.

5

6

7

8

9

10

Такі чудові проекти е потужним стимулом для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках проекту учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проектів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів. Це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!

Прес-центр «Десяточка»