«Кольорові чи чорні фарби нашого життя»

0

Дуже актуальною проблемою серед молоді стає розповсюдження наркотиків. Це дуже болюче питання, адже молодь іноді обирає поганий й невірний шлях свого життя. Тому в школі ведеться посилена інформаційно-пояснювальна робота щодо згубного впливу наркотичних речовин із залученням представників правоохоронних органів.
На фасадах будинків біля школи з’являється все більше нарконаписів. Це велика проблема, бо майже кожна дитина зараз користується соціальними мережами, засобом зв’язку Viber, WhatsApp, Messenger і бачить цю рекламу. Наша правоохоронна система, на жаль, з цими викликами не може впоратись. Але створити значні перешкоди продавцям та покупцям, щоб уберегти наших дітей – повинні.
25 квітня учні 9-х класів разом з співробітниками поліції Сімейком І.М., Кісельовою Г.Є., Борзяком В.С. прийняли участь в акції з видалення нарконаписів з фасаду школи та будинків біля неї. Також було проведено лекцію співробітниками поліції щодо протидії незаконному розповсюдженню наркотичних засобів, психотропних речовин через мережу Інтернет «Кольорові чи чорні фарби нашого життя».
Сподіваємось, що наших дітей не спіткає таке лихо у їхньому житті. І наша задача їм в цьому допомогти.

0

1

2

3

4

5

6

7