ВІТАЄМО ЮНИХ СУДНОМОДЕЛІСТІВ!

DSCN0185

20 квітня 2019 року на базі Дитячо-юнацької спортивної школи № 1 м. Сєверодонецька відбувся відкритий чемпіонат Луганської області з судномодельного спорту серед учнівської молоді, в якому прийняли участь вихованці гуртка судномоделювання (кер. І. Голубенко) Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом.
Судномоделювання і судномодельний спорт є одним із найцікавіших напрямів науково-технічної творчості учнівської молоді. Він дуже цікавий та захоплюючий для підлітків. Заняття у гуртку не лише розвивають у дітей інженерні навички, а й допомагають їм набувати знань з фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, роблять їх дозвілля змістовним. У вихованців гуртка формується інтерес до творчості та комунікативні якості, виховується патріотизм, любов до України, гордість за її досягнення.
Перевіркою знань та умінь юних судномоделістів є змагання. Вони проводяться з метою підвищення ролі судномоделювання в системі безперервної освіти, а також стимулювання творчого та інтелектуального розвитку, зростання спортивно-технічної майстерності учнівської молоді. Завдяки змаганням вихованці гуртків можуть творчо самореалізовуватись, розвиватись, удосконалювати свою майстерність та визначити кращих учасників.
Всього у змаганнях прийняли участь 4 команди юних судномоделістів Луганської області з міст: Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Горськ та Рубіжне. Судномоделісти змагалися в 2-х класах: ЕСО mini – радіокеровані моделі та EX 600 – прямохідні моделі.
За сумою набраних балів в 2-х класах в командному заліку І місце завоювала команда м. Рубіжне, ІІ місце отримала команда м. Сєверодонецька, ІІІ місце – команда м. Горська.
В особистому заліку в класі «ЕСО mini»:

  • І місце – Чернєнко Владислав, керівник Р. Котов, м. Сєвєродонецьк;
  • ІІ місце – Закотенко Мохамед , керівник І.Голубенко, м. Рубіжне;
  • ІІІ місце – Хільков В’ячеслав, керівник І.Голубенко, м. Рубіжне.

В класі «EX 600» :

  • І місце – Дмитрієнко Владислав, керівник І. Голубенко, м. Рубіжне;
  • ІІ місце – Петриківський Владислав, керівник І. Голубенко, м. Рубіжне;
  • ІІІ місце – Закотенко Мохамед , керівник І. Голубенко, м. Рубіжне.

Учні, які стали переможцями та призерами в командній першості та в особистому заліку були нагороджені медалями та грамотами Управління молоді та спорту облдержадміністрації.
Вітаємо керівника гуртка «Судномоделювання» Ігоря Голубенко та його вихованців з переконливою перемогою.

Ю. Павлова, заступник директора КПР

DSCN0152

DSCN0160

DSCN0182

DSCN0185