The race is got by the running

1_1024x768Змагання у всіх сферах життя, у тому числі й серед учнів, давно стали звичною справою, але чи справедливо, що у класичній шкільній олімпіаді можуть взяти участь лише обрані? А що робити іншим дітям? І тут на допомогу приходять онлайн-олімпіади від «На Урок».
У III Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок», що тривала з 22 лютого до 9 березня, взяли участь 371477 учасників з 5971 школи 617 населених пунктів країни. Успішна участь в ній учнів нашої школи вже стає доброю традицією. Цього разу у категорії «Англійська мова» 9 розумників отримали дипломи переможців.
Вітаємо із першим місцем Барашкову Анастасію, Вєдєрнікову Валерію, Сохромову Карину. «Срібло» отримали Вакула Карина, Михайленко Михайло, Птушко Орина, Український Єгор. Дипломи III ступеня у Асєєва Данила і Самойленко Софії. Учасників і призерів підготували вчителі англійської мови Пухтаєвич С.А. та Сокирко О.М.
Хочеться побажати всім учням і надалі виявляти таку ж наполегливість, ентузіазм та віру у свої сили. Вперед, до нових перемог!

1_1024x768