ПРАВО БУТИ ДИТИНОЮ

3

Дитинству належить виявляти
найвеличнішу повагу.

Стародавній мудрець Ювенал

28 березня 2019 року у Комплексі позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом у межах тижня правових знань в Україні відбувся виховний захід «Право бути дитиною».
На захід до тематично прикрашеного фойє завітали вихованці гуртків КПР «Юний шахіст» (кер. В.Іванович), «Happy-English» (кер. Н.Бережна), «Хоббі-Бум» (кер.Ю. Кулик) та «ВІТамін» (кер. І. Бахмет). Хлопці та дівчата у невимушеному спілкуванні пригадали й назвали права дитини, які записані у особливому документі ООН «Конвенція про права дитини».
Протягом заходу юні шахісти, мовознавці, майстрині та артисти приймали активну участь у казковій правовій вікторині, з задоволенням грали у гру «Дозволяється-забороняється». А щоб закріпити правові знання, гуртківці КПР доставали з «Чарівної скриньки» різноманітні предмети й називали права, які вони символізують.
Дуже приємно, що діти знають свої права й розуміють, що робити у разі їх порущення. Та крім прав у дитини є ще й обов`язки, серед яких додержувати закони Держави, піклуватися про батьків, поважати права й інтереси інщих громадян, а головне – опановувати знання й готуватися до самостійної трудової діяльності.
Дитина, яка знає свої права та виконує свої обов`язки – запорцука сильної квітучої країни.

Ганна Козлова, культорганізатор КПР

3

7

10