МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТЕАТРУ У КПР

12

27 березня 2019 року вихованці Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом відзначили Міжнародний день театру. На святковий захід, присвячений театральному мистецтву, завітали вихованці гуртків КПР «Юний шахіст» (кер. В.Іванович), «Happy-English» (кер. Н.Бережна), «Хоббі-Бум» (кер.Ю. Кулик) та «VІТамін» (кер. І. Бахмет).
Свято театру почав керівник театрального гуртка КПР А. Гавва, який розповів дітям історію театру з часів Давньої Греції до наших днів. Хлопчики та дівчатка з захопленням слухали розповідь про влаштування сцени, назвали види театрів та познайомилися з вправами на розвиток голосового апарату, а також спробували себе у якості акторів. На гуртківців також чекав чудовий сюрприз від режисера театру музичної комедії МКУ «Палац культури» – на свято до дітей завітали справжні актори, які представили сцену «Іспит» з оперети «Продавець птахів» композитора Карла Циллера. Діти з захопленням слідкували за грою акторів та з щирою вдячністю подарували аплодисменти.
Міжнародний день театру – привід не тільки відзначити талановитих акторів, а й відвідати концерт або виставу. Захід завжди проходить під постійним девізом: «Театр – це інструмент досягнення та підтримання миру і взаєморозуміння».

Г.Козлова, культорганізатор КПР

8

12

13