Відбувся шаховий турнір

IMG_2317

23-24 березня 2019 р. у м. Кремінна на базі ЗШ № 2 відбувся чемпіонат Луганської області з шахів серед юнаків та дівчат віком до 18 років. Участь у змаганнях прийняли понад 30 гравців.
Комплекс позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом м. Рубіжне представляла команда з 8 вихованців шахового гуртка(кер. Василь Іванович).
Шахи – гра, яка користується успіхом з незапам’ятних часів. Шахи визнали спортом, так як в грі присутні його головні критерії: суперництво, азарт і дух перемоги. Вплив участі гуртківців у шахових змаганнях величезний. А який саме? Розвиток логіки, творчий розвиток, самостійність та емоційна свідомість. Використовуючи такі вміння юні шахісти мусять знайти найкращий хід для виграшу. Під час суперництва людина знаходиться один на один зі своїми викликами та проблемами і ходами. Просити допомоги заборонено, тому гравець змушений самостійно орієнтуватися. Виграш або програш залежить лише від прийнятих рішень тому розвивається здатність самостійно справлятися зі складнощами.
Важливо що під час гри шахові партії моделюють життєві ситуації, де людина змушена прийняти вірне рішення, іноді неординарними способами.
Лідери Рубіжанської команди посіли досить престижні місця у рейтингу: Пілюгін Артем – 4 місце, Шведченко Ганна – 5 місце.
Інші учасники розподілилась в середині турнірної таблиці.
Вітаємо команду!
Анна Мєняєва, завідувач відділу КПР еколого-натуралістичного, декоративно-ужиткового та спортивного напрямів.

IMG_2315

IMG_2317