ДО УВАГИ УЧНІВ ТА БАТЬКІВ!

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «ПОВІР У СЕБЕ! РОЗМОВЛЯЙ УКРАЇНСЬКОЮ!»

Молоді актори, які знімалися в популярних молодіжних серіалах: «Школа», «Київ вдень та вночі» та інших, разом з Продюсерським центром «Зоряне сяйво» вирішили об’єднатися в творчу групу «Creative People Group» для реалізації благодійного заходу метою якого є допомога дітям і молоді України повірити в себе та у свої сили, та на власному прикладі показати, що ти зможеш досягти своєї мрії, якщо будеш вірити в себе.
Дивлячись свої улюблені серіали та спостерігаючи за своїми улюбленими акторами, багато дітей та молоді мріють потрапити на екрани та зніматися в кіно, але вважають, що ця мрія недосяжна з багатьох причин. Учасники даного проекту руйнують стереотипи та розказують свої історії потрапляння в кіно та на телебачення, дають можливість зрозуміти, що у якому б куточку України ти не народився, скільки б тобі не було років – ти можеш досягти своєї мрії – потрапити у кіно та на телебачення, стати відомим спортсменом та музикантом. Головне – вірити в себе та в свої сили!
Україна зараз – це країна можливостей, країна розвитку творчого потенціалу, країна реалізації мрій. І основною складовою реалізації творчого потенціалу в Україні є знання рідної мови. Учасники даного проекту на власному прикладі показують, що знати та розмовляти українською мовою – це престижно!
Даний проект буде відбуватися у форматі фан зустрічей, на яких діти та молодь зможуть не тільки побачити своїх улюблених акторів, але й сфотографуватися з ними, взявши автограф.
ЗАХІД ВІДБУДЕТЬСЯ 13 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ о 15-00 у КУ «ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ». Запрошуються учні 5-11 класів.
Ми впевнені, що разом зможемо реалізувати багато мрій дітей та молоді України, та підтримати українську мову!