Яка вона медіа-реальність?

гр

Нашій команді майбутніх журналістів з Комплексу позашкільної роботи з дітьми та юнацтвом дуже пощастило, що вдалося побувати на тренінгах з журналістики, які проводилися за підтримкою представництва Канади, спільно з громадською організацією «Трибун» та платформою ініціатив «Громадський дім».
Було проведено три тренінга на теми: “Психотехнології управління медіа-реальністю» ( 7 лютого); “Ефективний фейк VS Недосконала правда: Чому вірить суспільство?» (15 лютого); «Міфодизайн: які наративи необхідні суспільству» (21 лютого). А також ворпкшопи на тему «Методи роботи з соціальними мережами, як джерелом інформації» (8, 14, 23 лютого 2019р.)
Тренер – Євген Бондаренко, керівник Школи Медіа-Патріотів (м. Київ). Учасниками були студенти з факультету журналістики Сєвєродонецька та Старобільська, а також учні рубіжанських шкіл.
Головна думка, яку тренер намагався донести «ламати стереотипи та змінювати життя на краще». Зміни потрібно починати насамперед с себе.
Діти отримали багато інформації, навчилися виявляти фейк в інформаційному просторі, працювали багато в групах, представляли свої проекти та отримали бажані сертифікати.
Навчання було змістовне, цікаве та з перспективою на майбутнє.
Ми самі творимо свою реальність!

Практичний психолог КПР Лисянська О.І.

IMG_20190208_142503

гр

гром