Тиждень рідної мови

3

З 18 по 22 лютого у школі №10 було проведено тиждень рідної мови, присвячений Міжнародному дню рідної мови, підготовлений вчителями української та російської філології. Тиждень рідної мови привабив всіх учнів, вчителів, батьків своєю пізнавальною спрямованістю і емоційною насиченістю. Пісні, вірші, українські танці, театралізовані сценки не залишили байдужими глядачів і стали переконливим засобом пропаганди національної культури і мови.

1

2

3

4

5

Під час Тижня було проведені різноманітні заходи:
– Літературно-музична композиція для 5-11 класів «Ми ніколи не зречемося рідної мови» ( підготували вчителі української мови Л. Гачковська , О. Момот, І. Фесенко)
– Міні-інсценування за творами східноукраїнських письменників для 10-11 класів ( підготували вчителі української мови Л. Гачковська, Л.Колеснік та вчитель англійської мови І. Самойлова)
– Мовний турнір «Ну, що б, здавалося, слова…» для 6В класу (підготувала вчитель української мови О.Птушка)
– Урок-подорож «Фразеологія – країна чудес» для 5Б класу (підготувала вчитель російської мови Т.Тарариєва)
– Захист-стіннівок «Краща мова єднання – українська» для 9-х класів (підготувала заступник директора з ВР О.Дьячкова)
– Урок цікавої граматики для 6В класу (підготувала заступник директора з НВР М.Музальова)
– Літературна вітальня, присвячена В.Далю (підготувала вчитель російської мови Л.Сорока)
Тиждень пройшов ярко, цікаво, змістовно. Метою було прищеплення любові до рідної мови, національної культури, інтересу до духовної спадщини свого народу. Адже ми повинні любити свою рідну мову, її красу і багатство, зберігати і любити духовні надбання свого народу.

6

7

8

9

10

11

12

13