Стипендії від Благодійного фонду «Кришталеве джерело»

1

21 лютого 2019 року в Рубіжанській міській раді відбулась урочиста церемонія вручення дипломів та іменних стипендій Благодійного фонду «Кришталеве джерело» учням навчальних закладів нашого міста. Нагороджували школярів за 1 та 2 місця у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах та конкурсах.
Учні нашої школи, які мають вагомі творчі досягнення, переможці Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів, отримали дипломи і стипендії від Благодійного фонду «Кришталеве джерело».
А саме:
Пульна Софія, учениця 9Б класу, яка принесла нашій школі перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з правознавства та англійської мови (два 2-х місця).
Прихач Софія, учениця 11Б класу, яка є переможцем ІІІ етапу олімпіади з історії (2 місце).
Ніколаєва Дар’я, учениця 9Б класу, призер Всеукраїнської олімпіади з фізики (2 місце).
М’якінченко Анастасія, учениця 11Б класу, яка є переможцем ІІІ етапу олімпіади з німецької мови (2 місце).
Клімаш Дар’я, учениця 11Б класу, яка принесла нашій школі перемогу у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з правознавства (2 місце).

1

2

3

4

5

6

7
В урочистому заході взяли участь Іоффе Ю. Я., Народний депутат України; Хортів С.І., голова Рубіжанської міської ради; Чернецов О.І., генеральний директор ООО НПП «Заря». На святковий захід запросили викладачів і батьків.