Відкритий урок у 1-Б класі “Food. Lunchtime”

Нещодавно пройшов відкритий урок у 1-Б класі за темою “Food. Lunchtime.” Урок проводила вчитель англійської Д. Кузнєцова.
Учні вже були ознайомлені з лексичними одиницями за темою “Food”, тому урок пройшов на закріплення та систематизацію матеріалу за заданою темою. Діти були поділені на 3 команди, де кожна команда заробляла свої бали за правильні відповіді.

1

2

3

За допомогою картинок та питань вчителя, учні розповідали, яка пора року зараз, яка погода. На початку уроку діти дуже полюбляють вітатися з вчителем та з гостями іграшками, і розповідати, як в них справи. Були використанні такі ігрові методи як мікрофон, музична розминка, літери-пазли, естафета та ін. Учні були дуже активними та уважними на уроці. За допомогою карток, плакатів та картинок школярі з легкістю змогли розказати про їжу, яка їм подобається, а яка ні та що вони хочуть з’їсти, коли голодні. Кожна з команд склала свою літеру-пазл, назвавши саму літеру, її звук та слова з цією літерою.

4

5

6

На уроці проходили різні види роботи: індивідуальна, у парах, у командах, у колах. Наприкінці уроку кожен учень намалював свою власну піцу. А команда переможців отримала нагороду за найбільшу кількість балів у вигляді стікерів на англійській мові.
Урок пройшов цікаво для маленьких дітлахів. Можна додати, що НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням. Тут прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

7

8

9

10