Турнір юних математиків «MIND GAMES»

DSC_0037

9 лютого 2019 року на базі Рубіжанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 відбувся перший міський Турнір юних математиків «MIND GAMES». Злагоджена робота педагогічного колективу школи дозволила провести Турнір на високому організаційно-методичному рівні.

На свято математики прийшли команди учнів 9-11 класів із семи шкіл міста, які в невимушеній, доброзичливій атмосфері взяли участь у двох турах командних змагань Турніру. У першому турі (рейтинговій олімпіаді) – учні змагалися у здатності спільними зусиллями розв’язувати складні математичні проблемні завдання, у другому турі (математичному бої) – надавати розв’язок та у переконливій формі захищати їх у науковій дискусії, аргументовано відстоювати свою точку зору та кваліфіковано опонувати відповіді інших команд.

З метою забезпечення об’єктивності оцінювання виступу команд-учасників та визначення переможців і призерів було сформовано Журі Турніру у складі:

– Жучок А.В., доктор фізико-математичних наук, професор, завідуючий кафедри алгебри і системного аналізу;

– Жучок Ю.В., доктор фізико-математичних наук, професор кафедри алгебри і системного аналізу;

– Тоічкіна О.О., асистент кафедри алгебри і системного аналізу;

– студенти навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Державної установи «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

На підставі сумарного рейтингу команд були визначені призери Першого міського Турніру «MIND GAMES»:

І місце – команда «Нащадки Піфагора» ( КНВК “Рубіжанський ліцей”);

ІІ місце – команда «Ньютони ХХІ століття» (СШ№10);

ІІІ місце – команда «Люди Х» (ЗШ№9).

Завдяки турботі та небайдужості Погромського І.Б., директора української фармацевтичної компанії «Мікрохім», призери Турніру отримали подарунки з рук представника компанії Лавренко О.В. Дякуємо нашим спонсорам і висловлюємо надію, що це лише успішний початок нашої співпраці.

Чекаємо обдаровану молодь в ЗШ № 9 на Турнірі юних математиків «MIND GAMES» у наступному навчальному році!

Директор Р.В. Новосьолова

DSC_0037

????????????????????????????????????

DSC_0063

DSC_0067

DSC_0132

DSC_0169

DSC_0258

DSC_0340

viber image 2019-02-12 , 07.54.02