Свято чудес, яскравих вражень і кохання

3

14 лютого – День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання . Кожен відзначає День Святого Валентина по різному. Хтось чекає в це свято дива. Адже в цей день все можливо, правда? А комусь це свято подобається тому, що це черговий привід повеселитися.
В нашій школі у цей холодний лютневий день повітря заполонили відчуття щастя і романтики.
О дев’ятій годині почала працювати шкільна святкова пошта. Члени парламенту ДО «СПЕКТР» організували цю акцію для молодших школярів. Але й учні 5-9 класів активно відправляли свої послання. «Скринька кохання» була переповнена валентинками: червоними сердечками, маленькими крилатими купідончиками з дитячими посмішками і листівочками з написом «Я тебе люблю!»… Велика частина «валентинок» була анонімна, написана справа наліво або лівою рукою.Так прийнято – це додає загадковості. Правда одержувачі потім змушені були шукати анонімного посланника, якщо вірять у долю.
Приємно було одержувати валентинки і вчителям школи…
Після уроків учні 9-11 класів змагалися в конкурсно-розважальній програмі «Хто краще?». Сценарій розробила педагог-організатор за правилами гри «Хто зверху?» Різноманітні конкурси, веселі забави, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

Керівник ДО «СПЕКТР» Кашуба І.Л.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11