Фестиваль оздоровчих технологій у КДНЗ № 3

P2310512

Не існує такої професії, у якій людина не прагнула б досягти вершин майстерності. Не виняток і професія педагога. Для того, щоб зацікавленість дітей навколишнім світом зростала з дня в день, вихователь має щодня відкривати їм нові його грані. А для цього самому педагогу необхідно повсякчас розширювати кругозір і підвищувати педагогічну майстерність. Участь у методичному фестивалі – чудова нагода для самовдосконалення і якісного оновлення своєї педагогічної діяльності.
24 січня у КДНЗ № 3 «Барвінок» пройшов Методичний фестиваль оздоровчих технологій.
Учасники фестивалю розширили знання про оздоровчі технології, які можна використовувати у дошкільних закладах, поділилися своїм досвідом з цього питання. Ведуча, вихователь-методист Л.І.Лобуренко, надала присутнім чимало цікавої інформації про інноваційні оздоровчі методики, нетрадиційні методи оздоровлення (ароматерапію, фітотерапію, кольоротерапія).
У ході фестивалю практичний психолог А.О.Сердюк продемонструвала педагогам цікаві методи арт-терапії, вправи антистресового масажу.
Музичний керівник В.М.Старікова ознайомила присутніх з фонопедичним методом розвитку голосу за методикою В.Ємельянова. Такі вправи стануть у нагоді як у роботі з дітьми, так і для покращення самопочуття самих педагогів.
У співпраці з музичним керівником педагоги підготували цікаві виступи вихованців. Діти групи «Калинка», «Дзвіночок», «Соняшник» продемонстрували гімнастику «хатха-йога» (вихователь О.Л. Бервено), вправи на фітболах (вихователь Д.М. Костянікова), комплекс, заснований на стрибках у мішках (вихователь Г.В. Гузенко). Маленькі грації зачарували глядачів виконанням художньої гімнастики, а юні атлети – силою та витривалістю (вихователь І.М. Бузалова).
На Фестиваль були запрошені батьки. Мабуть, не всі вони знають про альтернативу добре відомим оздоровчим процедурам. Сподіваємося, що батьки зацікавилися і залюбки будуть самі освоювати нові корисні способи оздоровлення дітей.
Застосування інтерактивних форм взаємодії педагогів сприяло активній роботі всіх присутніх. Захід надихнув багатьох з них на оновлення змісту фізкультурно-оздоровчої роботи з вихованцями.

P2310493

P2310512

P2310525

P2310527