Рубіжанські туристи – учасники обласної конференції

IMG_8780

26 січня 2019 року на базі Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства відбулася підсумкова конференція (збір переможців) І (обласного) етапу Чемпіонату України зі спортивних туристських походів серед учнівської та студентської молоді. На захід зібралися понад 50 учасників (юних туристів та їх керівників), які стали призерами з різних походів.
Команда Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді стала переможцем в номінації «Водні походи 3 ступеню складності».
Діти – учасники походу поділилися своїми враженнями від пройденого маршруту, згадали найприємніші моменти подорожі. Після чого презентували фільм «Сіверський Донець – ріка натхнення і любові».
Організатори заходу вручили юним туристам Рубіжного грамоти Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства та цінні подарунки.
А потім відбулася презентація пісні – гімну ЛОЦДЮТК, яку учасники конференції зустріли бурхливими оплесками.
Незабаром розпочнеться новий туристський сезон. Бажаємо усім майбутнім учасникам походів нових незабутніх вражень, цікавих маршрутів та вірних друзів.

IMG_8534

IMG_8643

IMG_8651

IMG_8657

IMG_8766

IMG_8780